Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért terjed itt teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjed itt teljesen tévesen az a nézet, hogy a csúnya férfiaknak volna esélyük a csúnya nőknél?

Figyelt kérdés
Hiszitek, vagy sem, több próbálkozásom után bátran kijelenthetem sajnos, hogy ez nem igaz. Egy előnytelen külsejű nőt ugyanúgy zavarja az, ha nem top pasi a próbálkozó. Miért kell itt tévesen azt terjeszteni nekünk, hogy van esélyünk náluk, amikor ez nagyon nincs igy a gyakorlatban?

2018. máj. 7. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Én szoktam látni csúnya párokat.
2018. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjad már magad. Nem a külsőd miatt nincs hanem a személyiséged miatt. Lúzerek senkinek nem kellenek.
2018. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem tèvesen terjed! Ronda vagy? Alacsony ? Akkor keress egy 150 cm es 100 kilós nőt! Lesz nála esélyed! Egy ronda arcú de vèkony lánynàl viszont nem.
2018. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért terjed itt teljesen tévesen az a nézet, hogy a pasik legfőbb tulajdonsága a csajozás terén a külső, nem pedig a személyiség, humor, intelligencia, határozottság? Miért kell mindenkinek a genetika mögé bújnia?
2018. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Hol és mennyit próbálkoztál? Neten, évente 2x?
2018. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

4-es

Ez nem téves,ez valós információ. Sokszor mentem oda különböző csajokhoz,és a külső alapján ítélnek meg elsőre,ami ha nem tökéletes,onnantól szóba sem állnak veled,nemhogy még beszélgessenek... úgy pedig nem derülnek ki ezek a dolgok. Tehát hiába vagy bármilyen jó belsőre...

2018. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
92%
Mi a tök alapján ítélne az ember elsőre, ha nem a külső alapján?
2018. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
7 - ezért nem kell elsőre ítélkezni :D csak másodjára.
2018. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés...akárcsak az hogy miért tud terjedni a vallás?? meg az olyan fszságok mint az "önbizalom" tréning és társai....azért mert az emberek nem szeretnek szembe nézni a valósággal még akkor sem ha az arcukba röhög.Talán nevelés kérdése hogy ki mibe helyez bizalmat...csak az a baj hogy nem mindig az a jó amiben "hisznek" az emberek...igaz ez megkönnyíti "elviselni" a dolgokat...elhinni egy idealista világot ahol majd nekem majd máshogy alakul az életem...aztán majd 40 körül jön az ébredés...itt is ez van...az hogy egy nő leáll veled vagy nem azt mindig a fizikai megjelenésed dönti el ennek meg evolúciós háttere van...persze az is lehet hogy egy hosszabb idő után bejössz egy csajnak aki már annyit csalódott a "jóképű" faszikban hogy jó a ronda csak szeressen alapon elfogad...de azt jobb ha elfogadod hogy nem lesz egy hűséges kapcsolat.
2018. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem sokáig, de az ismerősi körben a csúnya-kövér lányoknak is helyes, sportos testalkatú fiúk jutottak, amit nem egészen értek.
2018. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!