Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiú lenék, mert ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú lenék, mert ez történik velem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Láttam a egy szép csajt a buszon (munka után), ő még sulis, ott álltam mellette a buszon, nyomkodta a telefonját, oldalról nézve a volt barátnőmre emlékeztettet a szája is, mikkor felém nézett már nem hasonlított rá, de másnap is néztem a csajt bulláját is (napszemcsibe látott csak), rám nézet azt ennyi volt, volt egy jó képű sulis fiú a buszon aki le szált és rá mosolygott a fiúra.


Úgyhogy csak a jó képű fiúknak lehet barátnőjük. Volt már pár éve ezelőtt le szálltam a buszról (akkor még sulis voltam), köszöntem a csajnak, meg mondtam neki de lehet nem ezt mondtam neki (már rég volt) hogy lenne kedved ismerkedni beszélgetni, úgy siettet a lány mint ha valami szörny lenne mögötte, még lese szólítottam már érezte messziről hogy le fogom szolitani, de köszönni se tudott, volt már ilyen helyzetem még régebben is.

Neten is volt már hogy rá írtam pár csajra lenne kedve ismerkedni, meg máshogy is írtam már rájuk, vagy el utasított, vagy vissza se írtak, Ők mind ketten el utasítottak [link] https://www.youtube.com/watch?v=PwlgxoC_nK8


Miért hasólit oldalról nézve a volt barátnőmre a buszon a lány?

Szerintetek én miért nem kaptam egy mosolyt sem mint a másik srác?

Vagy a napszemcsim nem áll jól nekem? (Kell kép küldök)

Érdemes lenne leszálnom a buszról, és meg állitani?

Csak félek ő is átt ver.

Egy volt nőm volt úgy hogy ő jött oda hozzám, de ő is férre smárolt pár honnap múlva kétszer, és az ő szomszédja tetszett meg 5-7 éve után, de neki elég volt egy nap velem, a buszon meg látom a hasonmását. Volt még két csajt akiket neten szedtem össze, de örültem hogy meg csókoltam őket. Csak az első csajom volt velem kedves, addig ameddig aki kétszer félre smárolt. Többi csajok csak 1-2 honnapig szórakoztak velem, vagy pár napig, de sose akartak le jönni hozzám és én se mehettem le, volt amelyiknek volt is pasija, volt az egy napos ő lejött hozzám, de nem engedte meg a seggéhez nyúljak, de ő tapizta a szerszámomat ruhán keresztül.


2009-ben volt az első csajom, és a barátnőjének is be jöttem csak már nem tudom hogy hívják a barátnőjét, pedig kérdezni szokott. Küldök képet hogy néztem ki akkor, lehet azt mondjátok változzak vissza újra úgy nézek ki?

Én is gondolkodok róla vissza kellene változnom, de nem tudom e meg éri e.

Kellenek képek küldők privátba.

Sajnos már annyi csalódásom volt hogy nem annyira foglalkoztam magammal, mint régen mint mikkor 2009-ben.



2018. máj. 5. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Csúnya vagy. Meg buta és öreg.

Ne futkoss iskolás lányok után. Úgy meg sose fogsz kinézni, mint tíz évvel fiatalabban.

2018. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok.

Nagyon szerettem (vagy még most is) aki nagyon hasonlít rá a buszon.

Fiatal volt hozzám akivel egy napig voltam, de még is 20 valahány évessel jár most.

2018. máj. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!