Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "irodista" férfiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"irodista" férfiként van esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés

Alapból helyes férfinek tartom magam, viszont a munkám miatt eléggé visszafogottabban öltözködök, tetoválásom is csak olyan helyen van ahol nem látszik. Fehér a bőröm, szoliba nem járok, napon nem vagyok olyan sokat, hogy barnuljak. Frizurám sem extrém. Vékony vagyok, habár sportolok focizok ez nem látszik kivülről.

A nőknek totál az én ellentétem jön be, kopasz kigyúrt szolis (vagy roma) tetkós ember.

A munkámmal nagyon elégedett vagyok, csak kérdés mennyire vonzó egy nőnek.

25 f


2018. máj. 7. 20:21
1 2
 1/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
92%
Léptékekkel nagyobb eséllyel indulsz, mint egy műhelyben robotoló, nyakig szutykos melós.
2018. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Mintha magamat irnam le,csak lanyban.

Kopasz kigyurt pasik akik szoliznak..fuj,hogy veszed hogy ez jon be a csajoknak?

2018. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha most azt írom, hogy van, akinél ez teljesen rendben van, akkor el fogod ezt nekem hinni?

Vagy tovább szövögeted a fantáziádat?


Fehér bőrre pedig ajánlom az olajos sárgarépát megevésre. Főleg úgy hatásosabb, ha az olajon megdinsztelsz egy kis hagymát és utána teszed bele a karikákra vágott sárgarépát és enyhén puhára főzöd.

Kipróbáltam. Tuti recept. Fehér bőrű vagyok, tudom milyen.

2018. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Te hol laksz, ahol a nők ilyen csávókkal járnak? Szerintem költözz el onnan minél hamarabb...
2018. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
kopasz kigyúrt szolis (vagy roma) tetkós ember???????
2018. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

"A nőknek totál az én ellentétem jön be, kopasz kigyúrt szolis (vagy roma) tetkós ember"


Akkor valószínűlek te műhajas, műcsöcsös, kacsaszájú nőkre pályázol.

2018. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Te hol élsz? Magyarországon ma alapból lenézik a fizikai dolgozókat. Ha a biciklis, munkásruhás fiúnak van barátnője, neked meg nincs csak magadra vess.A másik meg a minőség, mindenki bejön valakinek. Kérdés, hogy az megfelel-e neki.
2018. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

A pocakos kopaszodó irodista negyvenes kollégámnak van párkapcsolata.

Kb átlagosan nézel ki, nem értem, hogy mi a gond

2018. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Hogyne lehetne? Nem is értem, hogy honnan jött ez a kérdés. Meg mondjuk azt sem, hogy te milyen körökben mozoghatsz a tapasztalataid alapján, ahogyan leírtad a mai nők "ideálját". Normális esetben pedig nem a munkád az, amihez egy nőnek vonzódnia kellene, hanem hozzád, férfihoz.

Szerintem egy teljesen normális fiú látszatát keltheted, aki bármikor találhatna magának barátnőt. Nem vagy önbizalom hiányos?

2018. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van
2018. máj. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!