Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként lehet akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként lehet akkor elvárásom mint az átlagos nőknek általában lehet így is barátnőm?

Figyelt kérdés
Ugye egy férfinek átlagosan annyi az elvárása hogy legyen neki lyuk... Na most Én egyáltalán nem ilyen vagyok lehet azért mert feminin pasi vagyok de az elvárásaim olyan sokrétű mint az átlagos nőknek Okos legyen, legyen egzisztenciája, egyedül lakjon, adjon megára, tetszen, fogjon meg valami benne, legyen kémia és a többi így találhatok párt átlagos férfiként legalább akkor eséllyel mint egy ugyan ilyen nő?
2018. máj. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

"Ugye egy férfinek átlagosan annyi az elvárása hogy legyen neki lyuk..."


"Én egyáltalán nem ilyen vagyok"


"Átlagos férfiként..."


De hogy válaszoljak, nem sok esélyed van barátnőre.

2018. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nincs, mert ilyen fax hozzáállással normális nő nem áll szóba veled, és normális férfi nem ad neked csajozási tanácsot, mert meg is érdemled, hogy ne álljon veled nő szóba.
2018. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha szellemileg te is tudod ugyanezt nyújtani és te is próbálsz adni magadra,szerintem nem egy akkora elvárás.Mondjuk az is jó kérdés,milyen neked az átlagos csaj.
2018. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Átlagos férfiként örülhetsz, ha egyáltalán bármilyen nő szóba áll veled, ugyanis az átlagos nőknek kétszer ennyi elvárásuk van, mint amit te leírtál.
2018. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!