Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelöl be, ha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelöl be, ha nem akar megismerni?

Figyelt kérdés

Egy srác bejelölt ismerősnek FB-n, akivel egy egyetemre járunk.(Régebben már kérte, hogy a publikus oldalát kövessem, most viszont a privát profiljáról jelölt be.)

Igazából sosem találkoztunk, nem ismerjük egymást, de vannak közös ismerőseink, és a képei alapján nekem tetszik. Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, ezért megkérdeztem, hogy ismerjük-e egymást, amire azt írta, hogy persze, látásból igen, pedig ez amúgy nem igaz.


A kezdeményezésemből végül mégsem alakult hosszabb beszélgetés, ami nem feltétlenül az én hibám.


Úgy érzem, hogy azért jelölt be, mert külsőre megtetszettem neki (az ember általában a legelőnyösebb képeit rakja fel, így rengetegen próbálkoztak már nálam is annak ellenére, hogy abszolút nincsenek provokatív fotóim).


Azt az egyet nem értem, hogy minek jelöl be valaki, akit nem ismerek, ha utána nem beszélgetünk vagy nem is érdeklődő? Mire jó ez? Mit kezdetek vagy kezdtetek ilyen ismeretséggel?

Olyanoktól kérdezem, aki valami hirtelen ötlettől vezérelve csinált már ilyet.


Ui.: szívesen megismerném, de úgy érzem, hogy én mindent megtettem, ami még a női büszkeségembe belefért, de mostantól inkább csendben reménykedem, hátha történik valami.


25L - 28F


2018. máj. 8. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Minek, ha amúgy se tetszik?

31/f

2018. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled, mert megérdemlem. :D
2018. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem értelek, ha egy egyetemre jártok, akkor mégis miért ne ismerne látásból???

Számomra egy jelölésnek nincs jelentõsége, engem is sokan bejelöltek pusztán azért, mert egy egyetemre járunk, de nem is váltottunk egy szót sem, vagy csak alig-alig.

Nem tudom, hogy ez a srác hogy van ezzel, de sokan ūzik ezt a FB ismerõs gyūjtõgetést, talán azért is, hogy minél több ember lássa/like-olja a posztjaikat. Számomra nem meglepõ az ilyen, hogy valaki bejelöl és nem beszél velem:-/

2018. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Én pl. elhívtam a régi osztálytársam randira. Azt mondta nem akar velem járni. De utána mondta, hogy be szeretne jelölni facén és még követni is akar.

Hát ennyi. Egy jelölésnek semmi köze ahhoz, hogy jár vagy nem vagy tetszel neki.

2018. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért nem ismerjük egymást, mert engem kb. fél éve vettek fel erre az egyetemre, és a szűk családi körömön kívül senki nem tudja, hogy már máshova járok, és ez feltüntetve sincs sehol (bejárnom pedig már nem kell). Ha 10x voltam ott összesen, akkor sokat mondok.


Amúgy pont azt írtam, hogy tetszik a srác külsőre, sőt...esküszöm kifejezetten megőrít, hogy őt nem kaphatom meg sehogy.


Azt kizárom, hogy ismerősöket gyűjt, bár ettől még mondjuk lájkokat gyűjthet a képeire, aktivitására, de az ennyi idősen már nem annyira jellemző, vagy igen? 🤔


Szóval akkor kezeljem úgy a helyzetet, hogy szüksége van arra, hogy ismeretlen lányok lájkolják? (Ez mondjuk rögtön el a venne az értékéből.)

2018. máj. 8. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

"Régebben már kérte, hogy a publikus oldalát kövessem, most viszont a privát profiljáról jelölt be.) "


Simán lehet, hogy csak követőket keres, mert reklámozni akar valamit a publikus oldalán. Engem is jelölt be általános iskolás osztálytársam, akivel soha nem tartottuk a kapcsolatot, és egy hétre rá jött tőle a felkérés, hogy lájkoljam a vállalkozása oldalát.


Vagy csak simán kapcsolatokat gyűjt, "ki tudja mi lesz később" alapon. Nem tudom milyen szakra jársz, de vannak olyan szakmák, ahol jó, ha minél több kollégát ismer az ember.


De még az is lehet, hogy az ismerőseid közül tetszett meg neki valaki, akivel semmi közük egymáshoz, így viszont, hogy téged bejelölt, lett egy közös ismerősük, és a srácnak esetleg nagyobb rálátása a másik profiljára.

Bármi lehet.

2018. máj. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem h azért jelölt volna be mert tetszenél neki. vannak olyanok, akik mindenkit bejelölnek, hogy nagy ismerősszámuk legyen. ne lovald bele magad
2018. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehát, ha jól látom, minden lehet, csak az nem, hogy én tetszem neki :DDDD
2018. máj. 9. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:
őszintén? sanszos.
2018. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!