Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy azért nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nincsen barátnőm mert egyáltalán nem kezdeményezem a lányoknál?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még sohasem volt barátnőm is igazából egy két mondaton kívül semmilyen más dolgom nem volt a lányokkal. Nem igazán látom esélyét annak,hogy valaha is legyen kapcsolatom. Szerintem a külsőm miatt is és talán a hozzáállásom és a felfogásom is befolyásolja. Nagyon félénk vagyok a lányokkal szemben és még szűz is vagyok de szerintem ezt rögtön észreveszik rajtam. A lányok közelében jelentéktelennek és visszataszítónak éreztem mindig is magamat.

2018. máj. 10. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyitsz mások felé, akkor mitől lenne sikeres az ismerkedés? Arra felesleges várni, hogy jön majd egy nő, akinek annyira kellesz, hogy lerohan.
2018. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Járj el kondiba/küzdősportra legyél emberek között és legyen önbizalmad hidd el tapadni fognak a nők :) De igazábol én bár tehetném,hogy ne lett volna még senkim (18F)
2018. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 (:Puszedli :) ***** válasza:
69%
Talán ha igényes lennél, adják a megjelenésedre, és sportolnál valamit H formában tartsd magad, és kinyitnád a szád lehet mennél vmire. 20L
2018. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1/2: Igazad van felesleges várnom mert abból szerintem semmi sem lesz.


#2/2: Szoktam kondizni de csakis kizárólag otthon. Nekem otthon van az edző termem. Két éve sportolok heti rendszerességgel de kerülöm az emberek társaságát.

2018. máj. 10. 11:39
 5/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igen, az lehet az oka.


Effektíve te várod a lottóötöst, egyetlen szelvény megvétele nélkül.

Emeld meg a segged, és tegyél érte, hogy jobban érezd magad a bőrödben. Ne a punciért csináld, hanem magadért.

2018. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kezdeményezel akkor nem is lesz barátnőd. Lehet persze várni a csodát hogy majd egy lány fog veled kezdeményezni, de ne reménykedj. (Ha kezdeményezni akar akkor se kerek perec mondja ki, hanem jeleket küld, és hagyja magát.)


A külsőd az egy dolog... Én se modell lányoknak udvaroltam sose. Viszont sok átlagos (de egyáltalán nem csúnya) lány nagyon örül ha egy fiú foglalkozik velük...


Amúgy meg mi vesztenivalód van? Engem is többször utasítanak vissza mint ahányszor nem, de nem érdekel.

2018. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ha kezdeményezni akar akkor se kerek perec mondja ki, hanem jeleket küld, " A probléma ott kezdődik,hogy egyáltalán milyen jeleket? :) Mert én ehhez nem értek.


Szerintem mindegy is kinél próbálkoznék a külsőmnek is köszönhetően kevés lennék én bárkihez is.

2018. máj. 10. 11:47
 8/21 anonim ***** válasza:
Elkepzelhető igen :D
2018. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Légyszi, írd ki megint a kérdést!!! Még nem tetted fel elégszer.
2018. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!