Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes pénz nélkül nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes pénz nélkül nálam jóval szebbnek mondott lányoknál próbálkozni vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Csúnyácska vagyok állítólag és általában szép, nagyon vonzó lányok vonzanak most az olyan szövegeket hogy miért vársz többet mint amit nyújtani tudsz bla bla ...nem vagyok kiváncsi mert ezzel tisztában vagyok A kérdés az hogy ennek ellenére összejöhet e olyan lány aki nálam jóval szebbnek mondott vagy szinte nulla az esély rá, mit gondoltok?
2018. febr. 10. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnyácska vagyok állítólag és általában szép, nagyon vonzó lányok vonzanak "

Ez egy alapvető baj.

Szerintem ha lesz pénzed, vegyél egy értelmes agyat.

2018. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Azt figyeltem meg és saját tapasztalatom is az, hogy pénz nélkül, sőt némi csúnyasággal is sikeres lehet a férfi a szép nőknél például ha vonzó a szexuális kisugárzása és jó az ágyban. Bár jómagam nem vagyok csúnya, de annak idején pénz nélkül is meghódítottam a legszebb nőket.

Vagyis a megfigyelt esetek nem mondanak ellent az adok-kapok szabálynak, hisz röviden fogalmazva a nő adta a szépségét, a férfi meg a jó szexet.

2018. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Most akkor te lány vagy, és leszbi?
2018. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy lehengerlő személyiség vagy-e, sziporkázó humorral, vagy valami különleges bájjal.

Ha csúnya is vagy és mellé keserű, unalmas, buta akkor esélytelen.

Az aranyásó lányokat meg csak pénzzel lehet megfogni.

2018. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján összejöhet.Csak ne törj le ha lekoccolnak.
2018. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked nem érdemes.
2018. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!