Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sír, azzal kapcsolatban sok nő azt mondja, hogy pont ettől erős, mert meri vállalni a könnyeit. Hölgyek, egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy nagyon megoszlóan nyilatkoznak a nők arról, hogy a sírás egy férfinél gyengeség-e vagy az igazi erő demonstrációja? Szerintetek melyik inkább?

2018. máj. 10. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyik sem...nincs mondjuk bajom vele, csak ne bőgjön többet mint én. Pl egy filmen ne vagy ilyesmi...ha nagyon nagy szomorúság éri akkor igen és hagyja h megvígasztaljam.
2018. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Attól is függ milyen helyzetben és milyen gyakorisággal. De én szeretem ha érzelgős egy pasi.
2018. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:
58%
Ha jó pasi, igen. Ha nem, akkor túlérzékeny loser.
2018. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Az én szememben ez kb azon a szinten van, hogy elmegy wc-re, ha kell, és nem szenved direkt görcsökkel hetekig, hogy aztán bélcsavarodással kórházba kerüljön, miközben büszkén vallja, hogy az igazi férfiak visszatartják.
2018. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem "ciki" vagy "gáz" a sírás egyik nemnél sem, ha megvan rá az oka az illetőnek (veszteség, haláleset, trauma, stressz, érzelmi megrázkódtatás). Nem gyengeség és nem lesz tőle erős, csak simán megéli az érzelmeit. Az viszont mindenkinél ciki, ha megnéz egy kiscicás videót vagy meglát egy kisbabát és elsírja magát, ez már bőven az érzelgősség kategória, lehet akármilyen jó pasi (vagy nő).
2018. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A környezetemben amikor egy férfi sírt, utána majdnem minden esetben lesajnálóan viselkedtek vele a nők. Kivétel néha az, amit a #3-as írt: Ha egy nagyon helyes srác akárcsak buliban is nekiállt sírni egy zenén, akkor nála királyság volt, hogy vállalta az érzéseit.
2018. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem azért megoszló mert nem mindegy miért sír. Ha elpityeredik mert lát egy filmben valamit vagy egy elütött kutyát az út szélén az szerintem simán gyengeség sőt azt mondanám érzelmileg valami nem százas az illetővel. Ha azért sír mert meghalt valakije vagy épp kilátástalannak érzi a helyzetét vagy nagy szakításon van túl az jogos és emberi. Ettől mondjuk nem lesz a szememben férfiasabb de férfiatlanabb se.

És nem mindegy ki mire asszociál egy kérdésnél mikor sírás a téma.

2018. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen mindegy mikor, miért sír egy férfi! Ha normális társ, apa, nem mindegy, hogy sír vagy nem? Miért ne sírhatna egy filmen? Az én férjem felépített egy házat, gazdálkodik, szerel, talpig férfi, de mindenen sírva tud fakadni! Azt meg végképp nem értem, hogy a jó pasik sírhatnak, aki nem jó, az "lúzer"!
2018. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Öregkorban 60 év felett mindenen bőgnek a férfiak, még akkor is ha rászáll egy légy.

A nagybátyám ilyen volt, sajnos már nem él. Amikor meglátott és nézett engem, hogy milyen magas, erős, derék, jó férfi vagyok, már akkor elpityeredett/meghatódott. És az a helyzet hogy én is megkönnyeztem, mert láttam őt sírni.

2018. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Jó ember volt a nagybátyád! Nyílván nagyon szeretett téged! Aki sírni tud tele van érzelemmel! És ez nagyon jó dolog!
2018. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!