Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy nagy szerelmem.2 evig voltunk egyutt bla bla bla (? )

Figyelt kérdés

Istentelenul megszenvedtem. Drog, pszichoterapias kezeles stb.

Ugy ahogy tul vagyok rajta, “mezitlab a penge elen” kb.

Mar tobb mint egy eve, hogy vege. Azota nem volt senkim.

Sajnos nagyon szep lany volt. Idealom volt.

Hianyzik a szex. De valamiert nem jon egy normalis lany sem az eletembe.

Mit ad isten. Roszlanyokra tevedtem. (Nem, nem rosszlanyokon van fent) de van ott egy lany aki korban, magassagban es testsulyban is egyezik vele, alkatra is, haj, szem arc, mintha ket tojas lenne. Akkora a hasonlosag, hogy eloszor azt hittem, hogy o. Vagy, valami eltitkolt ikertestvere.


Es gondolkozom rajta....menjek-e el hozza? Marmint a prostihoz. Felek, hogy felszakadbak a sebek. Mert mintha ket tojas lenne.


2018. máj. 10. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elmennék, még a végén kiderül, hogy ő az és az gyógyír lesz minden bánatodra.
2018. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már többször írtál ki kérdést erről. Te vagy az a srác, aki testileg és lelkileg is bántalmazta a volt barátnőjét, és ezért úgy érzi, hogy az elmúlt egy év valami vezeklés volt neki, amiért egyedül van. Nem?


Mi értelme lenne elmenni egy olyan lányhoz, aki megszólalásig hasonlít a volt barátnődre? Inkább azon igyekezz, hogy teljesen lezárd magadban azt a kapcsolatot. Mert abból, hogy rendszeresen kérdezel róla, vele foglalkozol, nem úgy tűnik, hogy próbálnád végleg lezárni.


Ismerkedj másokkal, alakíts ki új kapcsolatokat, és ha alakulna valami, tanulj a hibáidból, és igyekezz, hogy a következő kapcsolatodba ne kövesd el őket.

Ha senkit (!) nem találsz normálisnak, akkor általában benned van a hiba, valamiért te akarod szándékosan távol tartani magadtól ezeket a nőket. Az lehet, hogy egyesek valóban nem felelnek meg neked, de hogy senki nem lenne normális, az azért elég valószínűtlennek tűnik.

2018. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!