Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy szerelmem, Már sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sl1t kérdése:

Van egy szerelmem, Már sokszor, csók megvolt már legjobb barátok voltunk és mindketten többet akartunk. Pár napja gondolt egyet és letiltott facen, és amikor élőben megkérdeztem, hogy miért nem válaszolt. (pedig hallotta) Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Illetve ma kb. 10 percig néztük egymást és rám is mosolygott én meg vissza (Napközi, Általános suli 8. osztály) Én 15/f ő meg idén lesz 15/l

2017. ápr. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted meddig kell keverni a lekvárt, hogy földrajzból 5-öst kapjak? <3
2017. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úristen, te még napközibe vagy?
2017. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schwagy ***** válasza:
Tanulj meg írni elsőre.mivel helyesírásodban még van némi kivetni való.
2017. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom, nem tudja ő sem, hogy mit akar, de azért kérdezd meg, hogy mit gondol. Próbálj meg vele négyszemközt beszélni. Lehet, azt szeretné, ha megint inkább csak barátok lennétek. Vagy talán a testiséget kéne kihagyni... Saját tapasztalatom szerint, ha a barátság működik, kár elrontani csókkal, vagy bármilyen megbeszélt "járunk"-kal.
2017. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!