Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja egyre több fiatal, hogy életük végéig egyedül maradnak?

Figyelt kérdés

Először csak a neten láttam hasonló sztorikat, aztán 1-2 éve a környezetemben is egyre több ilyet. Teljesen jól/átlagosan kinéző lányok látványosan panaszkodnak, hogy nem kellenek senkinek, miközben próbálkoznak náluk pasik. Sőt, sokszor kifejezetten jó pasik. Mindegyikük túl van már pár kapcsolaton.

Az elmúlt fél évben már srácoktól is hallottam hasonlót.

Ilyen esetben miért gondolják azt ezek a lányok, hogy 20-25 évesen már eldőlt, hogy ők egyedül fognak megöregedni?



2018. máj. 11. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
a lányok 12 éves koruktól kezdve kapcsolatba vannak,én se értem mire fel megy a rinya részükről
2018. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenki a neten él és éppen önmegvalósít. Ebbe a társadalmi klisébe nem fér bele egy normális kapcsolat. Jó esélyük van rá, hogy ha nem is egyedül öregednek meg akkor sem egy valakivel. Létező társadalmi probléma. Minden kornak van ilyen.
2018. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Biztos túl magasan van a mérce, köszönhetően a médiának és a fogyasztói társadalomnak. Semmi meglepő nincs ebben. Ha jön egy normális, átlagos, az nem jó. Ez mindkét oldalra igaz olykor.


Amúgy meg a normálisabb srácoknak alighanem nem kellenek ezek a lányok mert vagy van már valakijük, vagy eszük ágában sincs megfelelni ezeknek a lánykáknak az elérhetetlen elvárásaiknak. Merthogy gyakran tele vannak elvárásokkal, miközben nyújtani nem tudnak sokat, maximum szépek.


Aztán ott vannak a visszahúzódó lányok, akik annyira visszahúzódnak, hogy inkább le se tojja őket senki. Ki szereti, ha kombinált fogóval kell két szót kihúzni belőlük?


Meg persze ott az a réteg, aki full passzív és ha tetszik is neki valaki, meggebed inkább, minthogy lépjen felé. Vár passzívan.


Rengeteg oka lehet, vagy a felsoroltak együttesen is, meg ezeken kívül más is.


Az is lehet, hogy az adott lány tényleg normális, csak szerencsétlen. Előfordul. Senkinek nem jár alanyi jogon a kapcsolat, tenni kell érte. Ha passzív vagy, sokkal kisebb az esélyed.

2018. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%

Aztán ott vannak a visszahúzódó lányok, akik annyira visszahúzódnak, hogy inkább le se tojja őket senki. Ki szereti, ha kombinált fogóval kell két szót kihúzni belőlük?


ez így nem igaz,ha egy lány alig beszél,a férfi fog teperni,beszél,majd egy idő után a lány is beszélni fog

2018. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1: Azért ezt erősnek érzem :D


#2: Másoknál miért fér bele? Ismerek olyan lányt, aki blogol, egyetemen tanul és normális kapcsolatot alakított ki. Ezeknél a lányoknál miért más a helyzet?


#3: A mérce lehet, hogy magasan van. Tényleg sokszor tök jó pasikról van szó.

Azzal egyetértek, hogy sok normális srác tényleg nem képes ezt elviselni.

Az a fura, hogy ezek a lányok többségében nem visszahúzódók. Van baráti társaságok, eljárnak programokra, hétvégén kocsmáznak is.

2018. máj. 11. 16:06
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Mert csak pasit akarnak mint a kiló krumplit a boltban. Elöbb kellene ismerniük saját magukat, mi motiválja, milyen személyiség milyennel lenne kompatibilis egy kapcsolatban. S akkor már tudnának rendesen választani is ha van jelentkező. Nem egy féévre hanem hosszú távra.
2018. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a facebook és társai tolják az arcukba milyen boldog Rozika, meg Magdika, meg néz má Géza is, meg Józsi, meg Pisti a kapcsolatában. És ezzel elindul egy folyamat, hogy "nekem miért nem jött be az élet?".
2018. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#4 Biztosan vannak olyan férfiak is, de ha az én kezdeményezésem ellenére ő soha nem keres és azt látom rajta hogy nem érdeklem, akkor nem erőlködök vele. Ez két emberen múlik, a férfinak és a lánynak is egyaránt akarnia kell.
2018. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
mi erős ebbe?de nem fogom belinkelni egyiket se,nem vagyok pat.kány,de a tény az tény
2018. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Van, aki nem kell senkinek sem, akárhogyan is próbálkozik...
2018. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!