Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, egyedülálló anyaként, tényleg lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a lányom 2 éves. Egyedül nevelem, a terhességemet is egyedül csináltam végig.

Mindenkitől azt kapom, hogy én már ne akarjak társat, erről lecsúsztam akkor, mikor eldöntöttem, hogy gyereket szülök. Tényleg ilyen lenne a helyzet?

Annyian találnak párt, akik 30 éves koruk körül vannak, a fiatalabb anyák miért ne találhatnának? Vélemények?

(a környezetemben is azt látom egyébként, hogy akik fiatalon szültek, még nálam is fiatalabban egyáltalán nem találnak maguknak párt) Mik lehetnek ennek az okai?



2017. nov. 8. 17:31
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
55%
Leszek társad mindennapi tízóraiért és szeretetért cserébe.
2017. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetetlen, de nehéz. Én nem akarnám más gyerekét nevelni 28 évesen. Az idősebb korosztályból viszont kaphatsz embert, főleg akkor, ha jól nézel ki.
2017. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
30%

Egyszerű az oka: A férfiak nem szeretik más gyerekét nevelni, vagy akár elviselni, amit 100%-ig megértek és támogatok.


A nők ugyanis igenkor minden idejüket a kölökre fordítják, nekünk férfiaknak pedig szex kell, méghozzá sok.

Úgy mondjuk lenne nálam esélyed, ha top tier lennél és csak szexelni járnánk össze, de a gyerekkel sosem találkoznék. Sőt, szinte nem is tudnék róla, hogy létezik.

2017. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 Modeler ***** válasza:
88%
Nem sok kedve van az embernek más gyerekét nevelni. De ez csak személyes vélemény..
2017. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehetetlen, de én se mennék bele.

20 évesen felütöttek, nem lehetsz valami felelősségteljes ember.

2017. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
66%

Van két idősebb (harmincas) lány féltestvérem és apum ezt tudva jött össze anyával, aztán még jöttem én és akkor házasodtak össze. Azóta is együtt vannak kb 25 éve.


Ha még vállalnál az új férfival is gyereket, szerintem akkor nem probléma.


24/F

2017. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
30%

Na, nem lehetetlen, máris itt van egy jelentkező, az első válaszoló személyében.


Jöhet a következő kérdés. :)

2017. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Vállalnék, egy komoly kapcsolatban. Sajnos az előzőben én túlságosan szerelmes voltam, és azt hittem kölcsönös...

2017. nov. 8. 17:39
 9/58 anonim ***** válasza:
92%
A "nem akarom más gyerekét nevelni" mellett ott van az is, hogy a gyerek apja mindig képben lesz, és sose tudni, mikor lesz újra szorosabb a kötődés a két szülő között. Sok nőnél jelentkezik az, hogy elkezd egy kapcsolatot, de egyszer csak hirtelen eltalálja, hogy ő még az exét szereti. Ez az érzés pedig még könnyebben kialakulhat, ha az apuka rendszeresen megjelenik, hogy a gyerekét lássa. Akarva akaratlanul is kialakul egy "két dudás nem fér meg egy csárdában" helyzet az új pasi és az apuka között. A rivalizálás eshetősége egy pasi számára sem vonzó, ott van bennük, hogy ez a nő - bármit teszek is - sosem lesz teljesen az enyém.
2017. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
93%
Mert a férfiak- főleg a korodbeli, fiatal férfiak, akiknek még nem volt se családjuk, se gyerekük, nem akarnak egyből abba beleugrani, hogy mas gyerekét neveljék. A legtöbb huszonéves még fiú lelkileg, nem is férfi, számukra sokszor még a gyermekvállalás gondolata is ijesztő, nemhogy az, hogy egyből egy családba "ugorjanak" bele. Ha egy férfi szeretne gyereket vallalni, azt úgy képzeli el, hogy majd közös gyereke lesz azzal, akivel együtt van.
2017. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!