Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok megszóljak a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok megszóljak a társkeresőn félmeztelenül pózolos pasikat. A fiúk is megszólják a bikinis csajokat?

Figyelt kérdés
Mert a kettő ugyan az, a testüket vetik be a csabitashoz.
2018. máj. 12. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy a férfiak és a nők más szempontok szerint keresnek párt, teljesen felesleges ez a kérdés. A válasz nyilván nem...
2018. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha tonnadonna akkor hát ja elég béna, ha viszont jó alakja van, akkor nyilván nem marad el a siker.

Mondjuk a lányoknál is van akinek szerintem bejönnek a félmeztelenül pózoló pasik.

2018. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt: igen.

A valóságba: be kell ruházni egy masszív nyálelszívóra.

2018. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Meg nem szólom, de nekem sokkal izgatóbb (igen, szexuális értelemben), ha valaki nem mutat meg mindent.
2018. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólom le a félmeztelen testes képű pasikat, csak nem foglalkozom velük, az ilyen majd megtalálja a magához való, szintén levetkőzött női párját. A legtöbb esetben ez a szándékról árulkodik, vagyis nem a másik gondolataira kíván hatni, hanem az érzékeire.
2018. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha arról van szó, hogy kellene-e nekünk komoly kapcsolatra a csaj, akkor igen. A különbség az, hogy mindeközben a lányok mégiscsak összejönnek a félmeztelenül pózolós pasikkal, fordítva viszont nem.
2018. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én például egy olyan nőre nem írok rá aki bikinis képeken pózol... mégha a többi képen tetszik is.

Miért? Mert nem a testéért fogok egy nőt megszeretni. Illetve ez a felfogásáról is elmond egy két dolgot. Aki a testével akarja felkelteni mások vonzalmát, azzal nem egymást keressük. De azt is mondhatnám aki a testével próbál figyelmet felkelteni az ne csodálkozzon ha csak a testét fogják szeretni.

2018. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En meg komoly kapcsolatnal is elvarom,h kuldjon meztelen /erosen hianyos oltozetu kepeket a kezdeti levelezeskor.

En nem szolom meg a felmeztelen pozolos kepeket.

36/N

2018. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak nagyobb eséllyel tárgyiasítják őket. Kisebb eséllyel tekintenek rájuk úgy, mint potenciális komoly partner, de ha alkalmi kapcsolatra több jelentkezője lesz még akkor is, ha jelezte, hogy csak komoly kapcsolatra nyitott.
2018. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a lányoknak nagyon is bejönnek a félmeztelenül pózolós képek.

mert ők is szépek jó testűek még.

a nőknek nem jön már be,mert az ugrik be róla nekik,hogy ez a jó testű pali biztos elvárná,hogy én is edzek,meg figyeljek a kajálásomra,ami eleve kizárt.

2018. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!