Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok! Milyen az életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Milyen az életetek a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Engem felbosszant mikor folyton bizonygatjátok hogy nektek sem könnyű mert mindenféle hibbant írogat csak. Szerintem ez nem igaz. 100 ból van 10 perverz, 10 bunkó de 80 szimplán csak nem jenki világsztár aki a jachtjáról pötyögi az üziket. Nemde arról van szó hogy hozzászoktatok a ( magánéleti)jóléthez , avagy csak illegetem magam és leszólít valaki, jobbra húzok Tinderen és tuti match... ti nemde úgy vagytok vele hogy ha már regiztek akkor mint a piacon válogattok fullos pasik közt és aki halandóként ír az menjen a... ? Kérdés tehát annyi hogy jól látom a szitut? Avagy aranyélet az ilyen oldalakon de az sem elég
2018. máj. 7. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit fogsz te itt kapni... :P
2018. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezeken az oldalakon nagyon sok ember van.Én nem gondolom hogy nekem fullos pasi kéne.Sőt olyan pasit ismertem meg így aki nem az a "jóképű"fiú,de nekem ő jön be.Én olyan férfit keresek aki két lábbal áll a földön.Persze ez én vagyok:)Azért ha belegondolsz valami alapján szelektálni kell.
2018. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szelektálni? Pont ez az hogy nekik senki se jó onnan ... persze elmennek egy csávóval randizni aki csalt azzal hogy valóságnál jobb kép rakott fel magáról plusz jobbnak hazudta magát a konkurenciánál... de ha utólag visszaemlékezik akkor rosszat mond a netes ismerkedésről merthogy ott senki se jó
2018. máj. 7. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valakinél ez így van, de általánosítasz. Nekem személy szerint nincs rossz tapasztalatom, mivel nincsenek másokkal szemben irreális elvárásaim.
2018. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kíváncsiságból felregisztráltam nőnek kiadva magamat egy társkeresőre. Egy szép, aranyos lány képét töltöttem fel, bár rendesen felöltözve. 24 óra alatt 10-en írtak, abból 1 nyíltan csak szexre hajtott, 1 valószínűleg szintén arra, a többi 8 normálisan kezdeményezett. Egy nap 8 embernek visszaírni 1-2 mondatot szerintem nem annyira megterhelő, persze nem tudom, ezek közül nézett-e ki annyira jól valaki, hogy választ érdemeljen egy nőtől.
2018. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te sem gondolod komolyan, hogy a fullos pasik társkeresőn nyomják?
2018. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os de ott IS. Van nekik persze még másik tíz a háremben de fluktuáció létszámemelés gyakori. Arra hasznos nekik ez a felület. Nyilván a legmutatósabb nők szintén nem ott vannak főként de “ játékosmegfigyelőként draftoltathatják a csiszolatlan gyémántokat”
2018. máj. 7. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kifogni egy normális pasit! A legtöbb rögtön szexuálisan közelít vagy szimplán béna... ott sem ám fenékig tejfel az élet nőként!
2018. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as “szexuálisan közelít”ha nincsenek javai és/ vagy ronda de tudja mit akar típusú férfi ha sármos ès van dohány. Szintén béna ha szegény ronda de cuki ha van mit tejbe aprítani és mutatós a pofija
2018. máj. 7. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért a nőknek sem könnyű.Legyen szép, jó alakú stb...Kedves kérdező én úgy látom maga a világ is ilyen most.A külsőségek és az anyagiak fontosak mindenkinek.Én személy szerint olyan partnert keresek akivel nem kell megjátszanom magam.
2018. máj. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!