Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan miért ilyen nehéz párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok és még soha sem volt részem egyetlen egy párkapcsolatban. Miért ilyen ritka olyan lányt találni az igényeimhez igazitva? Mind olyan lány van a környékemen, aki nem jön be, valamint nem érzem azt hogy lenne belőle valami. Aki meg számomra ideális lenne az vagy foglalt, vagy én nem jövők be neki. Az igényeimre igazitó jelzést úgy értsd hogy: Szép, okos, megértő stb. Miért ilyen kegyetlen a világ? Kezdem azt érezni, hogy nincsen ezen a földön maradásom és hogy egyedül leszek. Nem járok bulizni, haverjaim sincsenek.... Egy tartós párkapcsolatra vágyok, aki szeret engem stb. Tényleg ilyen nagy az igényem? Most komolyan hol találjak egy rendes lányt aki nem egy r..banc? Velem van a baj?

2018. máj. 12. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

"Nem járok bulizni, haverjaim sincsenek...."


...és otthon bámulom egyedül a falat, amihez valamiért senki nem akar csatlakozni.

2018. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
naja, én már a moslékos vödörnek is örülök így 25 évesen, lehet aztán ronda vagyok mint az állat, leszarom :D
2018. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Lány vagy?
2018. máj. 12. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló a helyzetem,annyi különbséggel hogy én 19 éves vagyok és lány. Igazából nincsenek nagy elvárásaim mégse találtam még senkit...
2018. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit teszel annak érdekében hogy megkapd ezt a lányt, vagy mit tudsz egy ilyennek nyújtani?

Csak mert nem élsz közösségi életet (elméletileg) és nincsenek barátaid.


Sportolsz, tanulsz, odafigyelsz magadra?

Egyáltalán hogy próbálkozol?

2018. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Azért van ez, mert mindenki szép, okos, megértő barátnőre vágyik, így ha nem vagy legalább 10/8, nincs sok esélyed náluk. És nem csak külsőre értem.
2018. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Ha fiú vagy: nem vagy elég jó. Ez lehet magasság/súly/anyagiak/túlzott szerénység stb.

Ha lány vagy: túl jónak gondolod magad és teljesíthetetlenek a külső/belső elvárásaid, hiába van "alacsonyan" a léc.

2018. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

#7

Persze, még véletlenül sem lehet, hogy egy férfinek vannak irreális elvárásai. Ezek szerint nem tudsz olvasni, itt ugyanis például nem egy férfi, aki túlsúlyos, akar minimum átlagos, de inkább vékony barátnőt. És mással nem éri be.

De nehogy már elismerd, hogy a férfiaknak is vannak olyan kritériumaik külső és belső terén egyaránt, amiknek ők még csak a közelükbe sem érnek.

2018. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Igazából nem nehéz párkapcsolatot találni, ha tesz érte az ember és jól lövi be az igényeit. Ha te kinézted átlagos srácként a legjobb csajokat, akik kaphatnak olyan srácokat, akik nálad többet nyújtanak, akkor miért lepődsz meg?
2018. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#8

Lehetnek irreális elvárásai, nem is erről van szó, csakhogy a valóságban a gyakorlat már teljesen mást mutat.

Egy átlagos lányra, vállalható arccal, normális (értsd, fiatalságából adódóan sporolás vagy edzésmentesen természetesen vékony) testalkattal bármelyik társkeresőn ráírnak többszázan, egyszerűbb társkeresőn ahol gyorsabb a szelektálás (pl. badoo) meg több ezer értesítése is lehet néhány hónap alatt.

Tehát, ha a kettő pólus megegyezne, ahogy mondod akkor egy szimpla, nem topmodell lánynak lenne kéthetente/havonta egy match-e vagy levele. Mégsem így van. Szóval mégsem lehet annyira magasan az a léc a férfiaknál, ha a lányok közel fele többé-kevésbé meg tudja ugrani külsőre nézve.

2018. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!