Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyire elcsökevényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire elcsökevényesedett emberek vannak itt, hogy nem tudnak normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Itt szinte mindenki szexkapcsolatot keres, azzal büszkélkedik, hogy minden nap mással fekszik össze, hogy hány partnere van egyszerre, vagy hogy ku_vázik. Miért nem képesek ezek az emberek normális párkapcsolatra?

Nem egy nyavajgó öregasszony vagyok, hanem egy 20 éves férfi.


2015. márc. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a szél össze hordja a szemetet ezen az oldalon.
2015. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bor zoltán ***** válasza:
Én pedig egy 42 éves férfi vagyok és a válasz az hogy nézz szét más témakörök között,a kérdések alapján nagyjából lehet tudni ha a kérdező esetleg kretén,(sok sikert)
2015. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koránt sem igaz, hogy szinte mindenki ilyen itt. De az alapvetően miért is baj, hogy valaki prostizik, vagy minden nap mással fekszik le? Ő dolga, ha nem akar normális párkapcsolatot, sok ilyen ember van.
2015. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!