Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Titeket mennyire befolyásol a facebook?

Figyelt kérdés

Mármint ezalatt azt értem hogy ha rátaláltok egy szimpatikus személyre adatlap alapján akkor ti nézitek azt hogy mennyi like-je van a képeken meg hány ismerőse? szóval ha mondjuk kevesebb mint 400 ismerőse van akkor változtat azon a tényezőn hogy ne jelöljétek be mégsem vagy ismerjétek meg, írjatok rá?

Kíváncsiságból teszem fel a kérdést mert már ma a virtuális életet is figyelembe veszik átlagban.

Véleményem szerint én jobban örülök hogy ha egy nőnek nincs olyan sok ismerőse ("ismerőse"). Meg úgy gondolom hogy egy normális ember nem a facebook-on éli az életét vagy az alapján ítél, illetve ott tereget ki mindent naponta tesz fel képet kiír mindent hogy mi történt vele..stb 21/F



2018. máj. 15. 07:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt szempont. A páromnak nincs 100 ismerőse sem, és szökőévente egyszer ha posztol valamit. (Ettől függetlenül sokan van a virtuális világban, mert sokat játszik a gépén.)
2018. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani! lehet fura de tényleg jó ilyet hallani a mai világban :)
2018. máj. 15. 07:12
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Én még egyik lány ismerősömtől sem hallottam, hogy facebookon nézegetett volna pasikat. Én sem szoktam, csak a fontos napi teendőimhez használok közösségi oldalakat, amit letudok napi 10 perc alatt. Még nagyon bejelölni sem szoktam senkit, legfeljebb akkor, ha rendszeres kapcsolatban vagyok vele és tényleg ismerem, olyanokat vissza sem jelölök, akit nem ismerek. Én nagyon nem vagyok vevő az ilyen facebookos balphaszkodásra ("ismerkedés" címszó alatt), szerintem ritka töketlen dolog ismeretleneket bejelölgetni meg írogatni nekik ahelyett, hogy valaki venné a fáradtságot és a való életben csajozna/pasizna.
2018. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem befolyásol a Facebook sem ebben, sem másban. Oda csak eseményekkel kapcsolatos információkért járok fel, heti egyszer. Szimpatikus személy után nem kutatok. De ha tenném sem érdekelne, hogy mennyire aktív, hány ismerőse van stb.
2018. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Pont fordítva. Nekem nem szimpatikus, ha valakinek 6000 ismerőse van és lájkvadász. Az se jó pont, ha ilyen "Gyémántos Baba" kaliberű ismerősei vannak.

Ezt a szintet meghagyom a 12 éves proliknak.

2018. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg kérdező.

Fiatal nő vagyok és nincs facebookom.

2018. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező. 38N
2018. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán.

A páromnak nincs is facebook-ja, teljesen megtudom õt érteni.

Nevetségesnek tartom azt, ha valaki azt hiszi, hogy felnéznek rá, vagy bármi ilyesmi, mert “sok like-ja” van. Gyakran tapasztalom, hogy olyan emberek is népszerūek facebook-on, akikben az égvilágon semmi érdekes nincs, annál tovább, hogy facebook-függõk és napestig like-olnak másokat, hogy vissz-like-ot kaphassanak. Vannak kivételek is, de számomra nem a like-ok száma határozza meg, hogy ki mennyire szép/szerethetõ vagy érdekes.

2018. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Én egy ideje nem is használom a facebookot, felesleges időpocsékolásnak tartom. Ha ráakadnék az illető facebook lapjára, nálam, ami azonnal kuka:

- 500+ ismerős... az nekem akkor is sok, ha vki amúgy közvetlen, bulisabb fajta. Azoknak egy része tuti olyan, hogy "egyszer láttam az egyetemen a folyosón 7 éve meg egyszer elbeszélgettünk egy buliban"... az ilyet mi értelme megtartani, hacsak nem azért, hogy növeljük az ismerősök számát? Utóbbi verzió meg elég taszító, ha vkinek ennyire központi célja az, hogy minél több ismerőse legyen fb-n

- ha a magánéleti problémáit az üzenőfalán teregeti ki

- agyatlan, folyamatos politizálás

- minden 2. kiírása fociról szól, arról, hogy az NB23-ban ki mikor milyen gólt lőtt, mennyire hülye a spori és mennyire hülyék az ellenfél szurkolói, természetesen nem a legszebb szavakkal (volt osztálytársaim lettek ilyenek, lettek is blokkolva...)

- mindent megoszt fb-n (esik a hó, kakiltam)

- nyálas szerelmes üzikék az előző nőcivel meg giccses Coelho-jellegű idézetes képek

2018. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled kedves utolsó!
2018. máj. 15. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!