Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor nem is jövök be neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem is jövök be neki?

Figyelt kérdés

Elég szimpatikus lett a napokban egy srác facebookon, egy csoportban láttam meg. Közeli is lakik hozzám, nincs is barátnője.

Bejelöltem, vissza igazolt. Egy nap múlva este elkezdtünk beszélgetni, ő írt rám.

Nagyon kedves, érdeklődő, tipikus jófiú.

Szóba kerültek lányok, az edzés (én edzek), és mondta, hogy ő is akar kockás hasat, mert akkor biztos lenne barátnője.

Mindig valahogy azt érzem, hogy vagy sokat csalódott már a lányokban, vagy megcsalták, vagy nem jöttek össze a próbálkozásai.

Vagy lehet csak én nem jövök be neki??

Célzott rá, hogy találkozhatnánk, de konkréta nem mondta ki..

Fb napjába is kirakott egy idézetes képet, amivel arra céloz, hogy ő senkinek nem kell.

Képek alapján nekem bejön, nem tudom ha találkoznánk mi lenne róla a benyomásom.

Egyébként nagyon nagyon jól el lehet vele beszélgetni. Lassan egy napja állandóan beszélünk.


Szerintetek sokat csalódott lányokban, vagy nem érdeklem komolyabban? Mitől irogathat ilyen célzásokat?

Lehet ha többet beszélgetnénk vagy találkoznánk még jobban fel tudnám kelteni az érdeklődését?


Nem szeretnék futni utána, és alapból nem is ilyen fiúk jönnek be, csak valami megfogott benne.

Nem érzem azt, hogy túl csúnya lennék hozzá, sőt. Csak persze a fiúk között akámelyik akárhogy néz ki mendnek a bombázók kellenének...


Szerintetek mit tegyek?

20L



2018. ápr. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

“Lassan egy napja állandóan beszélünk.”


Wow, mikor lesz az esküvő?

2018. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

kiábrándítalak, a legtöbb srácnak, köztük nekem is rosszak az élményei. viszont ennek a srácnak kicsit naaagy baja van, mert a "nem kellek senkinek" témát túltolja.


Amikor ismerkedem én nem szoktam ezt elővenni. Nekem is nagyon sok bajom, sérelmem van, de hátha az adott csajjal jók lesznek, ezért próbálok happy lenni ha vele beszélek. Szimplán zaklatott és nem tudja feldolgozni a sikertelenségeket. Bár megjegyzem rám az életbe nem írt, kezdeményezett nő. Örülnék neki és nem húznám le a depivel.


érdeklődj más dolgai iránt és ha még mindig előtolja a témát, el kell búcsúznod tőle, mert ez tök lehúzó és nem képes túllendülni ezeken a dolgokon, alacsony az önbizalma emiatt.


27 f

2018. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

2. vagyok

"Csak persze a fiúk között akámelyik akárhogy néz ki mendnek a bombázók kellenének... "


ez meg nettó butaság.

2018. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Önbizalomhiányos. Ilyenkor, ha tetszik , neked kell kezdeményezned. Egyébként szerintem valszeg ezek utalások lehetnek, hogy te csapj le rá, ha te úgy érzed, hogy "együtt rezegtek". Ha érdeklődik, akkor az tök jó. Szerintem simán lehet nála esélyed. Hívd el talira valahová szerintem. Ő attól tartok, hogy úgysem fog merni. És egy kapcsolattal még kicsit segíthetnél is neki följebb tornázni az önbizalmát, hogyha valóban meg van közöttetek a harmónia. De persze ne ápolgatásból álljon az egész kapcsolat, mert akkor meg a te energiáid mennek rá, hogy bizonygassad neki, hogy nincs vele semmi baj; tehát szeressétek egymást, és legyetek boldogok; és az a fontos, hogy ne őröljön föl titeket, hogy nincs annyi önbizalma; legyél ott mellette; támogasd, ha szereted; ő is ott lesz majd, és támogat,és mind a ketten ugyanannyit tesztek majd bele a kapcsolatba. Egyébként szerintem lehet teljesen jó ez a kapcsolat; tehát hogyha intelligens a figura, akkor nem fogja rád aggatni a gondjait; plusz, ha látja , hogy kell valakinek, valaki érdeklődést mutat az ellenkező nemből iránta, akkor lehet, hogy egyből megjön az önbizalma. Segíts neki, ha szereted, támogasd.
2018. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha el tudnád képzelni együtt a jövőtöket, akkor hajts rá; startolj rá! Mert úgy látom, ebben a helyzetben - ő bátortalan - neked kell kezdeményezned, nyitnod felé.
2018. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!