Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó taktika lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó taktika lehet az, ha online társkeresőn én nem írok lányoknak, nem kezdeményezek, hanem kivárom míg ők írnak nekem először?

Figyelt kérdés
Ezzel megspórolom a sok levél megírását, amikre sosem kapnék választ, akik pedig nem írnak maguktól, azok valószínűleg egyébként sem válaszoltak volna. Így csak arra kell várni, hogy egy lány kezdeményezzen, és nyert ügyem lehet. Csinálta így már valaki? Működött a dolog? Mit gondoltok?

2018. máj. 15. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az működhet, hogy rengeteg profilt megnézel, és talán felkelted valamelyikük érdeklődését. Biztos van, aki rendszeresen visszanézi, kik tekintették meg a profilját. És ha egy nap azt veszed észre, hogy egy szimpatikus nővel már kölcsönösen megnéztétek egymást, az jó alap lehet a folytatáshoz. De itt már muszáj neked írni valamit... A kezdeményezés alól sajnos nem bújhatsz ki, de könnyítő körülményeket lehet találni.
2018. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

:D :D :D :D


Eléggé éretlen és gyerekes felfogásod van, ráadásul nem is függ össze amit itt összehordasz.


Én spec olyan vagyok, hogy elvárom, hogy a pasi írjon először, hisz mégis csak ő a férfi. Ha valamit akar, akkor kezdeményezzen.

És ha szimpatikus az illető, akkor vissza is írok természetesen.

Ha meg nem szimpatikus, akkor megköszönöm a levelét és leírom az igazat, hogy nem az esetem.


Puhap..cs vagy kérdező. Nem vagy te férfi, csak egy gyáva alamuszi kisnyuszi.

2018. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha örökké egyedül akarsz maradni, jó úton haladsz.
2018. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen hozzáállás aszimmetrikus izomzatot fejleszt. Alkar tájékon jellemzően.

31/f

2018. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Erre van a Randi játék badoon és tinderen is, hogy megspórold a levélírást, csak jobbra/balra húzogatod a lányok képeit és ha közülük valaki jobbra húz téged, akkor rá tudsz írni (amire persze ugyanúgy nem ír vissza)

Ezzel az a baj, hogy 100%-ig a külső számít.

2018. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a sok hülyeséget ... miért kene minden körülmények között a férfinak kezdeményezni bármit is ha akar valamit a nőtől

Sehol nincs előírva hogy egy férfinak kellene

Soha nem vártam el hogy akkor mert ő férfi akkor csak ő kezdeményezzen

Már a 21 század van nem az őskor

Szerintem mindegy már ki kezdeményez a lényeg az hogy kedvelik egymast és össze jönnek

Szerintem próbáld ki amit le írtál , lehet beválik

Nem veszthetsz vele semmit ha megnézed

2018. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Errol a kep jutott eszembe h varsz majd a csontvaz var xd
2018. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Ez jó taktika, 3 rövid és egy hosszú kapcsolatom is volt így, pedig képet sem raktam ki.


23/L

2018. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
21%

Szerintem is idot sporolsz vele!

Kinek van turelme,annyi level irashoz...

Ha pedig kedved tamad,akkor neha megis irsz,ennyi az egesz!

csak kenyelmesen...😊

2018. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
"akik pedig nem írnak maguktól, azok valószínűleg egyébként sem válaszoltak volna." - Vagy csak a találati lista végére sorol az oldal, amikor keresnek, és odáig már az emberek nagy része nem lapoz el. Ha te keresel valamit, hányadik oldalig szoktad megnézni a találatokat?
2018. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!