Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kaphatok "ingyen" szuper erőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok "ingyen" szuper erőt a badootol?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy amikor regisztráltam badoora ugye mi lányok kapunk pár nap erejéig szuper erőt. Az el is fogyott nekem aztán jött vmi ünnep már nem tudom mi talán mikulás vagy karácsony és megint kaptunk szuper erőt bár az üzenet mellette az volt hogy itt már mindenki kap aki fent van az oldalon. Elvileg annak is pár napig kellett volna tartania de nekem amíg nem töröltem magam kb fél évig végig volt szuper erőm. Lehetséges hogy levontak pénzt ezért és nem vettük észre mert nem olyan nagy összeg? Bár apum minden számlát alaposan átfürkész szóval lehetetlen hogy ez megtörtént volna, de kétségeim vannak hiszen akkor lehet kérni fogják az elmaradasomat vagy valami.. kérlek segítsetek! Előre is köszi a válaszokat!

2018. máj. 18. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos kapnék ingyen szupererőt. A láthatatlanságot :D
2018. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen erre gondoltam bár ha tényleg kérhetnék akkor én a teleportalast szeretném 😃 a premiumra gondoltam ami szerint bármit megtehet az ember azokhoz képest akik nem fizetnek semmit az oldalert
2018. máj. 18. 16:24
 3/11 anonim ***** válasza:
lol de nem ertetted az elso valaszat,na sebaj.
2018. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel hogy az első válaszoló a valóságban láthatatlan a csajoknak... A saját kérdésemre adott normális válaszok érdekelnek ennyi. Trollokat nem kérek köszönöm! 😉
2018. máj. 19. 09:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Most tényleg nem tud senki választ adni? Senki se járt még így? Én feltettem egy komoly kérdést amire szeretnék választ aztán eddig semmi jót nem kaptam csak kritizalast..
2018. jún. 19. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Lany vagy , millio levelet kapsz, valogathatsz a pasasok kozt. Nem kell szuperero
2018. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha törölni akarod a profilodat, elvileg 1x felajánlja, hogy inkább kapsz 3 napra szupererőt.
2018. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt el is játszottam az elején mikor letelt a pár nap amit az elején kaptam a badoon. Aztán meg volt vmi ünnep asszem mikulás és arra is elvileg mindenki kapott szuper erőt. Csak hogy az nekem nem múlt el hanem megmaradt pedig annak is csak pár naposnak kellett volna lennie. Ezért nem értem. És ismerőseim szerint akkor én ezért fizetek csak nem tudok róla. De hát nem adtam meg semmilyen bankszámla adatot meg cimet stb csak a gmailemmel regisztráltam.
2018. júl. 14. 23:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, kaphatsz. Nekem is a 3 nap letelte után egy hét múlva jött az üzenet, hogy örülnek, hogy maradok, ezért életre szóló prémiumot kapok ajándékba.

És nem kell fizetni érte:)

Szóval ne aggódj, nem kapsz számlát:D

2019. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Létezik életre szóló prémium? 🤔 És ez nekik miért éri meg? Hiszen pont hogy pénzt akarnak keresni az oldallal. Utolsó válaszoló te is lány vagy? Mert olyat is hallottam hogy a lányoknak több mindent megengednek az oldalon. Pl az elején is a pasik nem látják hogy ki szivezte őket viszont a lányok igen.
2019. márc. 19. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!