Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkednek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednek az ilyen extrém rekord elhízott férfiak?

Figyelt kérdés

Ilyen 300 kg-s férfiak akik nem tudnak lábra állni és daruval szállítják pl kórházba.

Gondolom ők is vágynak társra... szerintem pénzük sincs mert rokkant nyugdíjasok.

Hogy ismerkedik egy ilyen férfi?

Felmegy egy társkeresőre onnan találkozik egy csinos lánnyal (lakására jön), sétálni sem tudnak pl, hogy megy nekik ez az ismerkedés.


2018. máj. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Bekerülnek a TV-be, hírnévre tesznek szert, és ezáltal szereznek nőt.
2018. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy, mert pisilni sem tud egyedül, csak segítséggel. Az ilyen férfiaknak nincs igényük társra, hiszen a saját egészségükre sincs igény. Egy a lényeg, hogy kaja legyen. Semmi több.

Én sem vagyok egy nádszálkisasszony, de soha nem értettem, hogy 100-150-300 kilós hogyan lehet valaki. Hidd el, nincs erre igénye. Nem ismerkedik egyszerűen.

2018. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakról nem tudok nyilatkozni, de többszáz kilós nőknek szokott lenni párjuk. Múltkor néztem pár ilyen videót youtube-on és bakker mindnek van párja, fel sem tudom fogni, hogyan.
2018. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71% etetők vagy szánják a nőket és nem merik magára hagyni ez nem jelenti azt, hogy hűségesek is maradnak (ami érthető). Ápolják őket, mert azt hiszik ők is felelősek a kialakult helyzetért.
2018. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beb@$zós liveon keresztül.
2018. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 :D Uh az a csávó.
2018. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Felmegy egy társkeresőre onnan találkozik egy csinos lánnyal (lakására jön), sétálni sem tudnak pl, hogy megy nekik ez az ismerkedés." => WTF????

Itt megy a rinya, hogy a csinos lányoknak az átlagos pasik is mind kuka... Na most komolyan, szerinted majd 200-300 kg-os hájkupachoz lakásra megy egy csinos nő?

Ezt melyik pizsidben álmodtad?

2018. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!