Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrém módon elhízott kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém módon elhízott kövér pasiként érdemes balaton soundra kimenni és ismerkedni? Milyen csajok vannak ezen a fesztiválon?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Ne menj, max haverokkal, vagy ha szórakoztat maga a koncertsorozat.


Más téren ne várj sokat. A kövéreket utálják, lenézik, hátuk mögött kigúnyolják. Inkább menj ezdeni, én is azt teszem, még akkor is, ha értelme nincs, mert akkor se kedvelni senki.

2017. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
De jó, vegyítsük az idióta kövér pasis kérdéseket a még hülyébb Balaton Sound-osokkal.
2017. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Vannak szép számmal extrém módon elhízott kövér lányok is ott, vagy ők nem felelnek meg?
2017. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Ha szimpatikus kedves akkor miért ne felelne meg....
2017. júl. 5. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó a testem, de én úgy sem mennék.:D Tipikusan az a buli (tavaly voltam), ahol megy a fszméregetés meg a húspiac, semmi értelme az egésznek. Normális külsővel és normális ruhában is hülyén éreztem magam... Az előadók szerintem jók voltak, amúgy untam, hogy mindenhol csak pîcsákat látok...
2017. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Csak ezért felesleges kimenni. Dagadt pasiként a Soundon még kevesebb esélyed lenne, mint máshol.
2017. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb az a tipikus particica, akinél izmos felsőtest és tömött pénztárca nélkül labdába se rúgsz.

A pasik többsége pedig egész jól el van eresztve, és ki van gyúrva. Esélyed nem lenne mellettük.

Te lennél a lúzer, akit ezerrel lehúznak a csajok egy kis seg.gtapiért cserébe.

Egyedül meg végképp nincs értelme menni, bulizni se tudnál.

Kifizetnél egy valag pénzt, hogy unatkozz, és csorgathasd a nyálad.

2017. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez az farkas, nyomjad!

[link]

2017. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz:


"10.+1 Dobd be az erőszak kártyát

Leszoptad a csávót, de nem akar meghívni egy mojírtóra? Engedted seggbe a DJ-nek, de csak nem akar bevinni a vipbe? Megvoltál két atlétás srácnak egyszerre, de ki akarnak rakni a szállásról a menet után?"


[link]

2017. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj legjobb fesztivál és ha egy részeg csajt se tudsz elcsábítani akk problémák vannak
2017. júl. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!