Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem szoktatok meglepődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok meglepődni, amikor 40 felettiek írnak ki kérdést vagy válaszolnak ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Oké, a kategória neve "Felnőtt párkapcsolatok", ez világos. De nekem valahogy fura, ha negyvenes, ötvenes férfiak, nők kérdéseit, válaszait olvasom.


Egyfelől nyilván ők már sok mindent megéltek, emiatt jó rálátásuk van a dolgokra, fel lehet még így látatlanban is nézni rájuk, stb. - és emiatt jó, hogy ők is jelen vannak itt.


De valahogy olyan furcsa nekem, hogy egy negyvenes, ötvenes férfi vagy nő a GYK-n lóg. Most gondoljatok bele: lesi az oldal történéseit, bűvöli a monitort, kérdéseket ír ki(nem biztos, hogy valós sztorival, lehet elméleti is), válaszolgat, kattintgat a zöld, kék, piros kezekre, esetleg a tapasztaltsága miatt leolt másokat vagy okoskodik, vagy mondjuk előjön a gyermeki énje, és trollkodik. Aztán meg időről időre megnézi a toplistát, éppen hányadik helyen áll, rontott-e vagy javított, ilyesmi.


Emellett pedig én már tartom őket annyira kiforrott és megingathatatlan személyiségeknek, hogy egy ilyen oldal abszolút ne legyen hatással rájuk, ne érdekelje őket, mi folyik itt, sőt, esetleg nevetésben törjenek ki, ha megtudják, hogy van egy Gyakori kérdések nevű oldal, és azon belül egy ilyen kategória. Nehezen tudom tehát elképzelni, hogy egy ilyen korú illetőt lekössön a GYK párkapcsolati vonatkozása. Egy kiforrott személyiség miféle visszaigazolást vár anoním userektől? Vagy mi lehet az oka, ha valaki ebben a korban ide regisztrál és használja az oldalt?


Ti hogy vagytok ezzel? Ti nem szoktatok erre a jelenségre rácsodálkozni?



2018. máj. 19. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mert nem vagyok ilyen korlátolt, mint te. Az egész kérdésedet téves állításokra alapozod, egyféle embertípust tudsz csupán elképzelni, miközben rengeteg van, sok-sok különböző összetétellel. Nem igaz, hogy ilyen korban az ember már kiforrott személyiség, sem az, hogy ha felbukkan itt, akkor sokat van itt, sem az, hogy visszaigazolást vár, satöbbi, satöbbi. Inkább ne alkoss feltételezéseket ennyire hiányos alapismeretekkel.
2018. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Egy 40 éves egyáltalán nem öreg. Majd meglátod, ha odaérsz. 50 felettieknél kicsit tényleg fura, legalábbis én a szüleimből indulok ki, ők teljesen mással foglalkoznak, rengeteget dolgoznak, unokáznak, zajlik az életük. De netezni ők is szoktak ám, édesapám youtubozik, hallgatja a régi számait meg videókat néz, édesanyám politikai oldalakat olvas. Nincsenek elzárva a világtól.



Viszont összességében szerintem minden korosztálytól gáz, hogy itt lóg és itt tesz fel kérdéseket, ahelyett, hogy a párjával/családjával beszélné meg. Én trollkodni járok ide, illetve inkább más, valóban hasznos kategóriákat olvasok.

2018. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Van pár kategória, ami inkább inkább a 30-40-es korosztálynak való. Ki nyugtatná meg a fiatal lányokat, hogy a sperma nézése nem okoz teherbeesést.
2018. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1 "Nem igaz, hogy ilyen korban az ember már kiforrott személyiség..."


Látod, ez elég nagy baj...

2018. máj. 19. 11:56
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
És képzeld, nem mindenki a kukába dobja ki a szemetét, hiába nincs messze. Üdv a valóságban!
2018. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Basszus, ha 40 felett mindenki érett személyiség lenne, nem lenne a világban baj. Szülők, nagyszülők, politikusok mind tökéletes emberek lennének. Senki nem lesz bölcs attól, hogy telik az idő. A tizenévesek meg mondhatnák, hogy oké, hogy ők itt trollkodnak, de huszonévesek, harmincasok mit keresnek itt, nincs jobb dolguk?
2018. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
A kérdés maga miről jutott eszedbe? Sértő is lehet a 40 es korosztályra nézve. Te már most tudod, mit fogsz tenni szabadidődben 40 felett?
2018. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia, negyven éves vagyok, és egyetlen kérdést írtam itt ki, ami szerintem teljesen jogos volt. A párkapcsolati problémáimat nem hozom ide, mert nincsenek.

Amikor a lányom pici volt,a babázós rovatban kérdeztem anyukákat, mert nekem már nem élnek a szüleim, nem volt kitől kérdezni egy-két gyakorlati dolgot illetően. Aztán a válásommal kapcsolatban nem kellett kérdezősködnöm, a döntésemet nem vadidegenek véleménye befolyásolta.


Viszont pár éve egyedül vagyok, és sokszor van olyan hogy amikor a gyerek elfoglalja magát én esténéként (vagy most, mert éppen játszik és "anya menjél ki mert zavarsz)itt lógok fél órát, egy órát és olvasgatom a kérdéseket. Nem minden nap, de sokszor. Tudom, hogy nem jó, régebben meditáltam meg könyveket olvastam, de az utóbbi egy-két évben rászoktam. Vannak érdekes kérdések is a sok troll hülyeség között. Meg aztán meg is ismerkedtem már itt pár emberrel. Majd ha találok párkapcsolatot, ígérem, eltűnök, de most nem is keresek, mert nincs kedvem és időm. Hadd lógjak már néha itt, na. Ez a legszórakoztatóbb kategória.

2018. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Arra ugye nem gondolsz, hogy valaki itt van az oldalon X évesen, de nem csak a Felnőtt párkapcsolatok témakörben ténykedik? Egy 40-es ember ne lehetne tanácstalan? Ugyan már...

Ők is csak épp olyan emberek. Majd rájössz. Amúgy gyakran van aki csak segítő szándékkal van fent és inkább válaszol, mint kérdez.

Nem fekete-fehér a világ.

2018. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem fura hogy huszonávesek itt lógnak gyiken a kérdéseikkel válaszaikkal? Nem a neten lógtam huszonévesen. Most viszont köszönöm szépen jól vagyok. Jobban mint mármelyik életszakaszomban.

40N

2018. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!