Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők - akik drága prémium autók/kabriók jobb egyjében szoktak ülni a pasijuk mellett - nem érzik kellemetlennek, hogy csak "beleismerkedtek" a tutiban?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdődne ellenem a boszorkányüldözés, csak szólok, hogy VALÓS jelenségről beszélek. Pár napra elmentem kirándulni két haverommal (igen, "sz*r" 2001-es Honda Civic-ben, hiszen úgy is meg fogom kapni) és amikor a távolban megláttam egy X5-ös BMW-t, 4-es BMW kabriót vagy Jaguar-t, akkor egyből tudtam, hogy egy vékony szőke/mogyoróbarna hajú, aviátor napszemcsis, "tuticsaj" fog a pasi mellett ülni jobb egyben. Felőlem bélyegezhettek irigynek, nem izgat, de nem is ez a célja a kérdésemnek, hanem az, hogy véleményeket olvassak azzal kapcsolatban, hogy ezeknek a csajoknak minimálisan se kellemetlen úgy lógni egy gazdag pasival egy luxusautóban, hogy ők eközben semmit nem tettek le az asztalra és nem egyenlő félként vannak benne a kapcsolatban (pl. mindketten jogászok/közgazdászok és a kapcsolatban két egyenrangú fél)? Vagy jó külső adottságú nőként megéri nekik egy luxus státuszszimbólum szerepében tetszelegni (hasonlóan egy Rolex órához vagy Armani öltönyhöz) csak azért, hogy gondtalan életük legyen vagy el tudjanak menni szép helyekre/szórakozni?

Azon csajok/nők, akik érintettek, igazán leírhatnák az életkorukat és végzettségüket. Érdekelne. Köszi.



2018. máj. 20. 19:16
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
97%

Ha mindketten benne vannak a dologban, miért kéne?


Nekem van lakásom, ha összejövök egy pasival, és ideköltözik, akkor érezze magát kellemetlenül, hogy más az anyagi helyzete? Szégyellje el magát?

2018. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
97%

A belvárosban lakom marha jó közlekedés mellett, és 23 éves kocsim van. A barátnőm mégis egy olyan lány, akit leírtál.


Nem kell feltétlen menő BMW egy ilyen nő felcsípéséhez.


Mellesleg mindketten annyit keresünk, hogy vehetnénk bármilyen autókat, de a pénzt másra spóroljuk/verjük el, nem egy totalkárból visszaépített X5-ben feszítés az életcélunk.

2018. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
69%

,,Az a férfi, aki mellett ül, őt választotta, mert olyan tulajdonságokkal rendelkezik, ami a férfinak kell."

Bingó,pontosan így van.

Ez a lényeg.

Csak mivel se tehetsèg se külső se normális egzisztenciátok nincs utolsó,11-es ès kèrdező,plusz se testalkatotok,ezèrt irigykedtek sok nő èletkèpesebb mint ti sajnos.

Inkább szàjjatok magatokba ès kèpezzètek magatokat ennyi.

Tudom ehhez mozdulni kellene.

Èn ismerek ilyen nőket,rengeteget dolgoznak,gondolom ti is mindig keresitek az új munka ès kiugrási lehetősèget,figyelitek mi kell a munkaerő piacon,termèszetesen megfelelő szakmát is tanultok.

JA NEM.

2018. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
84%
Elnèzèst utolsó alatt 20-ast értem.
2018. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%
Szájjatok magatokba helyett szálljatok.
2018. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
15%

20-as vagyok.


Neked meg valmi olvasóklubba kellene eljárnod h tudj minimálisan szöveget értelmezni. Eszed se sok lehet.


Az elején leírtam h van olyan helyzet amikor valóban a nő pénzes, de ebben a kérdésben nem ezt a fajta felállást boncolgattuk.


Köszönöm én jól vagyok. Pénzem annyi amennyire szükségem van saját erőből.

Alakom sem rossz tudok válogatni a férfiak között, de gondolj azt amit akarsz...

25l

2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem. Téelezzük fel, hogy a lány csóró, a pasi gazdag. Miért lenne neki kényelmetlen más autójában ülni? Xar kocsiban kényelmesebb lenne?


Egy kapcsolat egyenrangúságát nem az anyagi helyzet hatátozza meg.


"(pl. mindketten jogászok/közgazdászok és a kapcsolatban két egyenrangú fél)?"

Szerinted egy kevesebbet kereső tanár nem egyenrangú egy többet kereső közgazdászzal?


Nekem valahogy eszembe nem jut nézegetni, hogy milyen autóban kik ülnek és elméleteket gyártani.

2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a végzettségről van szó. Lehet a fickónak sincs semmi esze csak belenyúlt egy jó bizniszbe vagy apuka támogatja.

Ezek a szétszolizott, kigyúrt, kitetovált selyemfiúk akik rázzák magukat a soundon nem nézek ki magas beosztást

2018. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
60%

Ne “aggódj”!

Ezek a pasik nagyon lazán, nagyon gyorsan váltogatják a nőiket! Tapasztalat!

Legritkább esetben lesz házassàg abból, amit látsz.

2018. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy kolléganőm, aki alkalmanként angolt tanított magántanárként, dolgozó embereket, esetenként úgy jöttek ki ezek az órák, hogy reggel, munka előtt tartott órát, és úgy jött munkába, meg a tanítványa is, mivel tömegközlekedéssel nem ért volna be a munkahelyre, az egyik ilyen magántanítványa (aki mellesleg a feleségével együtt tanult ennél a volt kolléganőmnél) elfuvarozta munkába kocsival (jó kocsival), aztán ment tovább...


Most a kérdés eléggé általánosító, feltételezi, hogy ha egy jó nő jó autóban ül az anyósülésen egy pasi mellett, akkor az a pasinak a nője. De ez egyáltalán nem biztos.

2018. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!