Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nők a kinézetükön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők a kinézetükön kívül mivel nyújtanak többet a pasiknak mint például egy átlagos lány? Miért őket választják a szépséget leszámítva?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Sírj, nyafogj, rinyálj! Mindenkinek jobb lesz tőle!
2018. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Semmit. Ezért kell plasztikára gyűjteni :)
2018. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

2-es:Jézusom,ezt az oltást!Jót röhögtem!


Az meg van,hogy van szép és okos és/vagy jó természetű nő is egyben,akármekkora paradoxonnak is tűnik?


Egyébként nyugi,jobbnál jobb mediterrános mukikat látok kis semmilyen csajokkal.

2018. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Na de pont hogy megvan bennük ami az áltg lányokban és pluszban szépek. Épp ez az amiért őket választják, hogy a belső mellett a csomagolás is szép.
2018. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
#3 Persze, a szép lányok között is ugyanúgy vannak okosak, de én úgy értettem, hogy ha szép vagy, akkor igazából minden más tökmindegy, így is fogsz találni rengeteg balekot, aki kinyalja a valagad.
2018. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
A férfiak arányosan sokkal több lányt tartanak szépnek, mint ahány fiút a lányok helyesnek.
2018. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor aki nem szép az eláshatja magát mert senkinek nem fog kelleni?
2018. máj. 21. 17:34
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

"Akkor aki nem szép az eláshatja magát mert senkinek nem fog kelleni?"


Igen. Üdv a klubban!

2018. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem nézzük a külsőt, akkor teljesen változó, hogy belső terén ki mit nyújt. Lehet kedves és aranyos egy tökéletesen kinéző lány is és egy átlagos is.

Amúgy minden nőt választanak. Nem láttam még a környezetemben olyan lányt, akit ne hívtak volna már el randizni. Az egyik legigénytelenebb lány ismerősömet is ketten hívták randizni, aztán kiderült, hogy évek óta van pasija.

2018. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 engem nem hívott el senki randizni sohasem
2018. máj. 21. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!