Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nők a kinézetükön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők a kinézetükön kívül mivel nyújtanak többet a pasiknak mint például egy átlagos lány? Miért őket választják a szépséget leszámítva?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Külső vonz, belső megtart!
2018. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

#10: Hány privátot kaptál gyk-n? Hányan írtak ismeretlenül facebookon?

Nekem is egy csomó csaj ismerősöm panaszkodott, hogy SENKI nem hívta el őket randizni, aztán megkértem őket, hogy vegyék elő a telefont és nézzünk rá az üzenetekre. MINDNÉL voltak próbálkozók. És jött a szokásos sablonszöveg: Hát, de ők nem számítanak...

2018. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Inkább gondolkodj el, TE mit nem tudsz nekik nyújtani, hogy nem jön össze semmilyen pasi?
2018. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#12

Se Facebookon sem pedig ezen az oldalon senki se írt nekem.

2018. máj. 21. 17:50
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

#14: És én vagyok a Mikulás!

Kérlek, áruld el, hogy a tényleg ronda lány ismerőseimnek miért írtak többen is facebookon? PONT neked miért nem?

2018. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, tényleg nem vagyok szép, de kedvesen viszonyulok másokhoz, segítőkész vagyok.

Senki se írt nekem Fb-n.

2018. máj. 21. 17:52
 17/19 A kérdező kommentje:
Bár lehet én az általad rondának vélt lányoknál is csúnyább vagyok, ez lehet az oka.
2018. máj. 21. 17:54
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkinek van egy szépségideálja:)

Van akinek a plasztik nők jönnek be dupla D-s mellekkel, van akiknek a husis nők, van akiknek a vékonyak és számukra ők a szépek.


Nekem pl a zsánerem a csillogó szempár, és akinek ez megvan + egy számomra imponáló kinézet az már nekem szépnek számít bárki bármit mond:)

Ezzel mások is így vannak, mindenkinek más a szép. Haverom már attól rosszul van ha 1 pihe van a csajon, de neki pl a husisak jönnek be, nekem mindegy hogy pihés-e de az át átlagtól ne legyen nagy hasa:)

2018. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elso 2-3 honapban vagy csak el a szepseggel utana termeszetesse valik.. ugyan olyan ingerrel dugod meg mint egy atlagos lanyt.. tehat bizonyos ido utan mar nem fogod minden percben azt nezni hogy de jo ez a no..
2018. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!