Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik rólam automatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik rólam automatikusan a nők, hogy én “minden nőt meg. ”, közben meg 2 komoly kapcsolatom volt csak?

Figyelt kérdés

Sokszor próbálok ismerkedni. Mindig olyanokat mondanak hogy:

- te úgy is minden nőt meg...,

- biztos megvolt már az irodából jópár csaj neked, nem akarok a következő lenni

- neked volt már vagy 100 csajod, nem leszek az újabb strigula

- nem tudnék benned megbízni mert csajozósnak tűnsz


Nem vagyok nagydumás, nagymenő, humorzsák. Flörtölgetni, csajok után rohangálni se szoktam. Annyi hogy nagyon magabiztos vagyok, legyen bármilyen miss hungary is a csaj, akkor is ugyanúgy beszélek vele ahogy a többi nővel, nem esek hasra vagy jövök zavarba attól hogy ő milyen jó. Mindenkivel férfiasan udvariasan, tisztelettel, nőként beszélek, de nem hunyászkodok meg vagy nyalok be hátha lehet valami. Nem görcsölök.

Talán emiatt hihetik. Aztán valójában 2 barátnőm volt, mással nem feküdtem le rajtuk kívül. Nem vagyok helyespasi, jópasi sem amúgy. Sportos vagyok 176cm, 74kg aztán ennyi. Semmi különös!


Hogyan tudnám levetni hogy rosszat feltételezzenek rólam? Nagyon sok időmbe és energiámba telik hogy megismertessem magam, hogy ne rosszat feltételezzenek rólam. Aztán később “jaj nem is gondoltam hogy te ilyen vagy” jön. De kezd elegem lenni belőle.


2018. máj. 22. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert tokos gyereknek latszol.. es alltalaban azok mar kurafik is.. bezzeg a kojok kepu pasik az igazi ordogok , oket meg cukifalatnak tartjak..
2018. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak azért mert magabiztos vagy, abból még nem következik az, hogy nőcsábász is vagy...

Értelmes nőkkel próbálsz beszélgetni egyébként? :)

2018. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert primitív vagy.
2018. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:
94%

Ezt en is megkapom, mindig, nehez ezt levedleni, hisz, egy no se akar ribizli lenni.


S az okat megvalaszoltad, a magabiztossag az pont egy olyan ritka tulajdonsag amivel csak a csajozos ferfiak rendelkeznek. Majd Mindenno a magabiztos pasikra izgul. S a magabiztosag abbol szokott adodni, hogy elotte rengeteg sikered volt. S magyarazhatsz te akarmit a test beszeded fontosabb.


Akkor nezzuk sorba. Ket dolgot tehetsz. Az egyik, poenra veszed, s ajanlott buliban, vagy olyan helyen ahol alkohol miatt, fokozott a hangulat.

- Te minden not meg... Ez nemigaz, nem mindent csak a nagyi korabeli nok jonnek be, neked eselyed sincs. :D

- biztos meg volt az irodabol jo par csaj... Eltalatad, de csapd hozza az Endret meg a Jozsit is. ;)

- neked volt mar 100 csajod... Nem egesz pontosan 128,5 mert ovodaban a Julival tortent szajrapuszi nem tudom, hogy szamit-e egy egesznek.

- nem tudnek megbizni benned... nagyon jol teszed, hogy nem bizol meg bennem, mindig elfeljtem feladni a lottot, s lehet egyszer lemaradok a milliardokrol.

Nyilvan a sajat stilusodban, nekem hirtelen ezek jutottak eszembe.


A masik az empatia. Van egy felelelme, ami alaptalan

- Figyu, tudom, hogy fura, hogy valaki normalis hangnemben beszel, s csak siman meg akar ismerni, s ez zavarba ejto. De felnott emberek leven ugy gondoltam, folytathatunk egynormalis felnott kommunikaciot. Ahol mindket fel nyitott a masik fele, s nem itelkezik mielott megismerne a masikat. Mond el miert gondolod ezt rolam igy latatlanba. Tenyleg kivancsi vagyok. Ha nem vagyok az eseted, mond el, nem fogok sirva elrohanni, de en szeretem az egyenes beszedet, s ezek a feltetelezesek rosszul esnek.

(Ezt meg jobban lehet fokozni, rajatszani, mennyire csalodtal benne, hogy normalisnak tunt az elejne, vagy, hogy ennyire alacsony az onbecsulese, hogy azt hitte, hogy bárki jo lehet, s nem azert, mert lattal benne valami kulonlegeset. Minel inkabb jatssz a Miss 3,14csat annal inkabb, annal tobb rajatszast erdemes beiktatni. Csak arra vigyazz, hogy ez konnyen atcsaphat bunkoba. De bunko ne legyel.)

-

2018. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, Te ezeket a "poénokat" tényleg elsütnéd egy nőnek? :D

Csak mert nekem baromira nem jönnek be.. :D

2018. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban gáz, ugyanis én most pont azért adtam fel valakit, akibe beleszerettem, mert úgy gondoltam, csak egy skalp lennék.
2018. máj. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert kb 1 bites nőkkel beszélgetsz, akik lerendezik magukban azt az 1 grammos agyukkal, hogy: férfiak.

Bár amelyik kicsit is okosabb, attól se sokkal több telik, 1x csalódik, és élete végéig a macskáival lesz, és ide táborozik a gyk-ra, lepontozgatni a pasasokat.

2018. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Közöld velük, amikor ilyet mondanak.

?????????

2018. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szexhirdetés ez egyébként?


mert pont úgy jön le, mintha reklámoznád magad :D

2018. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!