Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly szándékú férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szándékú férfiak! Melyik társkeresőn ismerkedtek? Melyiket ajánlanátok egy nőnek?

Figyelt kérdés
20-30 korosztályra gondolok elsősorban
2018. máj. 20. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2018. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Komolyak a szandekaim tinderen fent vagyok de ott nem olyan szandekkal hogy most elkeseredettsegem vegett. Nokent neked mindegy mire reggelsz, ajanlatokat kapni fogod, normalis kapcsolagra mondjuk egy az 1000bol talalsz de fizetni tarskeresesert szerintem felesleges.
2018. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Már sehol. Nem éri meg, ha valaki nem szuper jóképű.
2018. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na, szép kilátások.. :D
2018. máj. 20. 19:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hol ismered meg, ha magadat komolyan veszed, komolyan fog venni a legkomolytalanabb szándékú macsó is. Én sose futottam bele olyasmibe, hogy csak egy alkalomra kellettem vagy ilyesmi. De nem is adtam magam olcsón. Most belefutottam valakibe, aki szerintem egy igazi nőfaló, láttam rajta jeleket, ami alapján úgy tűnt, hogy teljesen belémzúgott, hát nagyon közel kerültünk egymáshoz...De még ő is becsült annyira, hogy figyelmeztessen, mert nős és nem akarja, hogy megsérüljek, mert ő sosem fogja elhagyni a feleségét. Azt mondta, ha lefeküdnénk, neki tovább kéne állnia és az nagyon fájna nekem. De nem emiatt nem feküdtem le vele, hanem mert félek, hogy miattam elveszítené a családját, akikért él. Tudom, hogy rámenne. Megígértem neki, hogy nem csinálok belőle hétvégi apukát. Nagyon szeretem.:(
2018. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5 Tök mindegy, hol ismered meg, ha magadat komolyan veszed, komolyan fog venni a legkomolytalanabb szándékú macsó is.


Hány éves vagy, 16? A családos fickó, akivel kavarsz, biztos rohadtul komolyan vesz. Kicsit sem élsz álomvilágban.

2018. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Már egyiken sem vagyok egy ideje,elég volt, nem sok értelmes nővel ismerkedtem meg,pedig a társkeresős korszakomban fent voltam egy-két oldalon. Próbálkoztam tőlem kicsit fiatalabbal,velem koruval,pár évvel idősebbel is,semmi. Az egyiket telefonon is felhívtam,az ő kérésére, a telefon beszélgetés lényege az volt,hogy hallgattam,ahogy szó szerint sír nem tudom már mi miatt,talán egy másik férfi miatt. Meg is untam hamar, a nő akkor volt 28 éves, én 25. Meg volt még egy pár hasonló "épelméjű" nő.
2018. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hogyan képzeled el az ismerkedést?
2018. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elittárs.


Tegyél meg egy dolgot: Ha nem tetszem, akkor is írd meg hogy nem tetszem és ne hagyd válasz nélkül.


Konkrét statisztikát vezetek és a pökhendiség ami a 20-30-as korosztály nőiben van, elképesztő. 20-25-ből 1 darab válaszol

2018. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A Páratlanon és a Párom.hu-n még fent vagyok, de nem nagyon lépek be,

Egyébként bármelyiken találhatsz, mindenhol van mindenféle ember.

Párom.hu-n csinálhatod azt is, hogy te kezdeményezel VIP tagoknál, mert ők valószínűleg komolyan gondolják, Páratlanon meg ugyanígy a Prémium tagoknál.

Sok sikert!

2018. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!