Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti melyik csoportba tartoztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik csoportba tartoztok, inkább vártok az igazira és ha kell több évet is vártok rá vagy lejjebb adjátok az igényeiteket, hogy végre társat találjatok? (nemet írjatok)

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 23:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Inkább várok. Nem.
2018. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1. gyengébbek kedvéért fiú vagy lány vagy...........
2018. máj. 23. 23:11
 3/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Egyikbe sem. Senkire se várok, senkire nincs szükségem.
2018. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Eddig mindig lentebb adtam, többé nem akarom és inkább várok az Igazira...


31N

2018. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Utóbbi. 28/f, több mint két éve egyedül. Mondjuk azóta voltam 7 lánnyal, de akkor is...
2018. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem várok az igazira, számomra nem létezik társ. F
2018. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Nő vagyok.

Nincs olyan, hogy igazi. Olyan van, akivel összeillünk és működik a kapcsolat, és olyan, akivel nem.

Akkor se fog működni hosszú távon, ha valamilyen téren az egyik fél túl tökéletes: sokkal szebb, sokkal okosabb, tízszer annyit keres, stb. Ugyanis nem illenek össze...

Önismeret a kulcsa az egésznek. Tudom, hogy mi az, ami "jár", és lejjebb nem fogom adni. Inkább maradok egyedül. De nem várok egy izmos, szőke, milliomos lovagra, 3 diplomával... Ugyanis nem működnénk.

Nem "az igazit" keresem. Egy kiegyensúlyozott, minden szempontból kielégítő párkapcsolatot szeretnék. Szerelmes és boldog akarok lenni.

2018. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Kérdés, ki mit ért a "várni" alatt. Mert aki csak vár és nem tesz semmit, az jó eséllyel élete végéig várhat. Az ő számára ugyanis sosem létezett egy "igazi".
2018. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Türelmes vagyok magamhoz, nem sietek. Tudom mit szeretnék, és hogy milyen ember kell hozzá, nem engedek 1 fokot sem.
2018. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Várok inkább, minthogy türelmetlenségből összejöjjek valakivel, akivel igazán nem is vagyunk egymáshoz valók.
2018. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!