Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit szólnátok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ahhoz ha kiderülne a férfiról akivel ismerkedtek, hogy művese kezelt és a negyedik műtétjét várja?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 18:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem orulnek neki.
2018. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk elhiszem.
2018. máj. 25. 18:33
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy egy nagyon kemény ember. Nagynéném kb 10 éve járt, kapott új vesét is, nem kívánom senkinek. Már a látvány is nagyon durva.
2018. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azelőtt én is 12 évig beültetett vesével éltem.
2018. máj. 25. 18:47
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
És most?
2018. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon fontos,hogy erről már az ismerkedés első szakaszában beszéljetek. Ennek tudatában kell továbbszőni a szálat, illetve esetleg barátság szintjén folytatni az ismerkedést. Ez nem olyan tény amit elég később elmondani.

Ha időben kiderül nem okoz csalódást egyik félnek se a döntés, főleg ha nyíltan és emberi módon át tudják beszélni.


Az az igazság,hogy fiatalként fel kel készülni arra,hogy elutasítás ér a betegséged miatt. Aki családot szeretne így nem meri bevállalni, nehéz közös jövőt tervezni.


Nem tudom,hogy ebben a helyzetben mi a jó a beteg félnek, ha ismerkedik és kudarcok érik, vagy a gyógyulására koncentrál és a barátokra épít, mellőzve a kapcsolatkeresést. Megértem,hogy mindenki vágyik társra, de a kudarcok, visszautasítások negatívan fognak hatni a gyógyulásra is.


Olyan viszont lehet,hogy sorstársak ismerkednek, vagy aki már átélt hasonló helyzetet, még ha más betegség vonatkozásában is.

2018. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Úgy értem, hogy vagy? 😀
2018. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
körülményekhez képest jól vagyok. Főleg ha azt nézzük, hogy miken mentem keresztül tavaly decembertől. Párszor majdnem meghaltam. Főleg áprilisban. Na akkor komolyan nem sok hiányzott, hogy a pár méterre lévő temetőbe kerüljek.
2018. máj. 25. 19:08
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
#7: az vagy, akinek gondollak?
2018. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Kitartást neked, szerintem ettől még lehet barátnőd. Az én rokonom is akkor talált a férjére, amikor beteg volt, szóval nehogy elkeseredj!

Másik kommentelő:Ha esetleg Betoncsizma vagy, akkor szólok, hogy

2018. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!