Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaltátok már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltátok már ezt?

Figyelt kérdés

Lányok kiírják a kérdést, hogy szeretetre vágynak. Írok nekik, hogy ismerkedhetnénk.

Ha ez megvan, utána tudatosul bennük, hogy egy udvarló van a hálóban. Miután már erősnek érzik magukat, mert mégiscsak udvarol nekik valaki kegyetlenül elutasítanak. Az ok bármi lehet a végtelen hosszú listából.


Tömegszámra ez van. Ezt nevezhetjük alattomos kihasználásnak?

Ez mivel jobb attól, hogy a férfiak meg csak testiségre mennek?

Szerintem a kettő ugyanaz. Egyik kutya másik eb.

Csak nem értem miért mindenki álszent...


2018. máj. 25. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Akkor lenne kihasználás, ha találkozgat veled, kiélvezi, hogy te szerelmes vagy, és cserébe nem kapsz semmit. De ha jól értem, már a levelezés elején lezárják az egészet.
2018. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
A szeretet utáni vágy nem jelenti az idegenekkel való ismerkedést.
2018. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Én kifejezetten utálom, ha ilyen helyzetben akaenak ismerkedni velem. Ha van valami bajom, akár szerelmi bánat, akár az, hogy egyedül vagyok, akár más, akkor én megértést várok, beszélni akarok róla, vagy egy univerzális megoldást találni (és az nem univerzális megoldás, hogy valaki megmentőként a segítségemre siet, hogy felszedjen, aztán ha nem tetszik, ott rohadjak meg, az az univerzális megoldás, ami segít ezt nekem feldolgozni, vagy segít abban, hogy hogyan változtassak épp a dolgaimon, hogy jobb legyen az életem másoktól vagy a problémától függetlenül)...


Az a baj, hogy nektek már minden egyenlő a keringőre hívással

2018. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a 3assal.
2018. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor kiírják egy kérdésben, mennyire magányosak, de azért gyorsan hozzáteszik, hogy nem akarnak neten ismerkedni és ne írj nekik privátot.


Végülis az, aki éhezik, mert nincs munkája és pénze nyugodtan válogasson a munkák között és ne ragadjon meg minden kínálkozó lehetőséget. :P

2018. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy jön le, olyan benyomást kelt, hogy sebezhető, gyenge állapotukat használnád ki, arra apellálva, hogy így egyfajta megmentőnek tekintenek. Szóval inkább te vagy a kihasználó. Ezt férfiként írtam.
2018. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!