Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ti is tapasztaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti is tapasztaltátok már hogy a lányok a külsőnk alapján ítelik meg a belsőnket is? Miért vannak ennyire földbe döngölve a csúnya srácok?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok szépfiú, és egészen véletlenül mindig én leszek a bunkó meg a rossz, meg nekem nincs kisugárzásom.


Eközben meg ilyen Pumped Gabó kanokkal nyomulnak a lányok ezerrel, sokszor ezek a macsók beszélni se tudnak rendesen, mégis ők a megfelelőek.


Erre nem lehet más magyarázat, csak hogy a belsőt is a külső alapján ítélik meg.


Miért van ez?


Fordítva szerintem nincs így, a fiúk a csúnya lányoknak is szoktak esélyt adni.


F/26


2017. okt. 25. 21:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom hogy nézel ki, nem tudom milyen vagy, de a Pumped Gabónal csak jobb lehetsz! :D
2017. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Hát persze, jó sok esélyt kaptam csúnya fiúktól csúnya lányként. Ja mégse...
2017. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
De idegesítő vagy hallod-e
2017. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

"Hát persze, jó sok esélyt kaptam csúnya fiúktól csúnya lányként. Ja mégse..."


Nem lehet hogy észre sem veszed a próbálkozó srácokat? A csúnya srácokat eleve a legtöbbször levegőnek nézik a lányok.

2017. okt. 25. 21:33
 5/33 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg csúnyának tartod magad?
2017. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%
A szép embereket mindenki szereti. A többi relatív.
2017. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%
Én átlagos srácnak tartom magam. Dolgozom, szoktam edzeni járni, néha szórakozom, nem drogozok, nem cigizek, igényesen öltözködöm, ápolt vagyok, szociális életet élek, kedves vagyok, szívesen megismerek új embereket, beszélgetek akármilyen témáról, érdeklődőnek mondanám magam és mégse jön össze egy lány se. Pedig bókolgatok, figyelek a jelekre de mégsem jön össze. Mai napig nem jövök rá, hogy miért.
2017. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
A fordítottja is előfordulhat, hogy a belső alapján ítélik meg a külsőt. Ha valakinek mind a kettővel gond van, az szívás.
2017. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Én attól még próbálkozok. Igaz. Vagy 3X meg kell magam erőszakolnom hogy oda tudjak menni, és ne csak dadogjak, hanem mondjak is valami értelmeset. Nekem bőven kifizetődik az egész erőfeszítés ha találok olyan lányt aki megbecsül és szeret, és viszont szerethetem. De ahhoz hogy elérjem, lehet sokat kellesz csalódnom. Lehet sok lánynál kell próbálkozok. DE ÉN LEGALÁBB NEM ITT RINYÁLOK? HANEM AKTÍVAN TESZEK IS VALAMIT!
2017. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
*RINYÁLOK
2017. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!