Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Balszerencse sorozat a fiúkkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balszerencse sorozat a fiúkkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) 18 éves vagyok. Szerintetek van olyan, hogy ilyen hosszú balszerencsém legyen?

Rólam: Magas vagyok, vékony, hosszú hajú, extrovertált,szeretem az életet, nem szeretek költekezni,sok mindennek örülök,sok tervem van a jövőre.


Próbálok ismerkedni,de már több mint egy éve,de sose jön össze. Tudom, most még ez nem olyan fontos,de felmerül bennem hogy mi a hiba?

Elég sok sráccal találkoztam vagy beszéltem neten.Van akinek bejövök, van aki nekem jön be,de közös metszet nincs.

Volt olyan aki: Előre megmondta, hogy csak alkalmira kellenék, volt aki "komolyat akart" de első talin sorolta, hogy az elsőnek "2 hónapon belül illik meglenni" stb,otthagytam,pár nap múlva láttam a vonaton részegen egy transzi haverjával,közeledni akart,mondtam hogy hagyjon,erre "Te is ilyen frigid p*csa vagy?"

Vagy, egy nap ismeretség után írta hogy velem álmodott,és elmesélte hogy rám verte ki. Volt aki "normálisabb volt" de nagy volt a különbség. (Pl.egy aki hihetetlen nyálas volt,mindig otthagyott és az volt a mániája, hogy nekem minden álmom hogy őt megcsókoljam.Olyanokat írogatott hogy puszcsika egyetlenem,meg pl.mondta hogy a sör milyen barbár,ő csak koktélozik.Vagy másik aki azt sorolta mennyit fog keresni,milyen kocsija lesz,mennyit költ szóval elég pénzcentrikus volt.


Volt, hogy neten beszélgettem egy sráccal,régen nagyon sokat beszéltünk telefonon,minden jó volt,nem is lakik messze, de hirtelen eltünedezett, mondta hogy kis időt szeretne hogy összeszedje magát. Ezt 3 hónapja.Megkérdeztem,hogy akkor nincs kedve beszélni, nem gond,írta hogy fontos lettem neki csak idő kell.


Stb, voltak roszabbak is, csak ők ugye nem jöttek be még minimálisan sem.

Mit gondoltok? Ennyire ritka az olyan fiú/férfi, aki kedves,nem rögtön d**gni akar és nem mindene a pénz?

Köszi ha elolvastad:)



2018. máj. 26. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nincs metszet :)

Előbb utóbb lesz, nem kell feladni hiszen elég csak egyszer belenyúlni a tutiba :D


Nem hiszem hogy ritkák mert pl az én ismeretségi körömben ilyenek vannak (lehet azért mert én megszűröm a nagyszájú hülyéket) de hidd el vannak:)

Sőt van olyan is aki a házasságig várna, tehát:) Ezek mellé nem mondanám egyiket se beképzeltnek, se pénzéhesnek.

Ha kicsit lehetek nagyképű akkor belesorolhatom magam ebbe a körbe, tehát vannak/vagyunk egy páran :)

2018. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Ne csodálkozz ezen, manapság 10-ből kb 8 pasi ilyen. Alkalmatlanok komoly kapcsolatra vagy csak egyszerűen nem akarnak semmi komolyat. Kalandozás, szex, buli. Vannak normálisak is, csak ők meg annyira nyomulnak és átmennek papucsba, hogy az meg azért nem bejövős. Hát, van, akinek sok békát kell megcsókolni, hogy megtalálja a megfelelő partnert, de ne add fel, élvezd az utat addigis :D Meg ne keresd kétségbeesetten, egyedül is lehet élvezni az életet, sőt.
2018. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Figyelj , most szezonja van ugy is, korbe nezel az epitkezeseken aztan keresel egy fiatal 2 kezu munkas ferfiut , altalaban nekik nem mindenuk a penz... kikkel randiztal te eddig ? Hat nincsa kozeledben egy jo szakmunkas ember?
2018. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, el fog jönni a herceged! 😝
2018. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem balszerencse, ez a korosztályunk. Akit nem csak bottal piszkálnál és akivel lehet beszélgetni, mert nem csak hisztizni meg rád akaszkodni tud, az általában a buli-pia-szex háromszögében mozog.


Érdemes 30 körül /fölött keresgélni, aki addigra sem vitte semmire vagy értékelte át a magánéletét és állt elő valami tervszerűséggel, hogy akar-e nejet/családot, azért már nagyobb eséllyel nem kár, ha kiselejtezed. A huszasoknál még nem lehet tudni, hogy mi lesz belőle és sokszor egy konkrét tervet sem lehet várni ilyen szempontból, mert még tanul meg a többi, emiatt képlékenyebb. 30-35 felé már latszik, ki mennyire tanulta meg a maga leckéjét.


Amúgy meg, ha tarskeresőn ismerkedsz, delejtsd el. Főleg, ha tinderen, nekem onnan voltak ilyen szemétbevaló ismerőseim, személyesen jobb az ember érzéke ahhoz, hogy ne tartsa túl sokáig az életében az ilyen arcokat. Meg hamarabb észre is veszi, hogy kit húzogat épp és mikor vált kalandot.

2018. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
#5: pont erről beszéltem én is, ilyen ez a mai huszonéves generáció, de le lettem pontozva. Pedig nem csak a saját tapasztaltaimból beszéltem. Az utóbbi 1 évben 3, 25-26 éves pasival randiztam(tehát azért már azt gondolnám róluk, hogy érettek), igényesek, értelmesek, tanultak, jól is néznek ki..és érdekes módon egyiknek sem volt még soha 1 évesnél hosszabb kapcsolata. Na ez hogy lehet? Nyilván azért, mert csak dugásra mennek(én sem voltam egyikkel sem tovább pár hónapnál, meglepő módon).
2018. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj más körökben, más milyem férfiakkal ismerkedni.
2018. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Valaki tanacsolta, hogy munkas emberekkel ismerkedj. Inkabb ne tedd! Akiket igy felsoroltal peldanak, nalam az osszes szakmunkas csavoknal jott ki. Szeretetehesek, de nagyon nyomolus szinten. Ket nap utan "aludnek vele, csokolnalak...",. Erdekes, hogy oket foglalkoztatja a legjobban a penz, hogy majd valtanak, elmennek okjra, ha megcsinaljak azberettsegit es akkor ok lesznek az istencsaszarok. :D


Huszonevesekkel probalj meg ismerkedni, egyetemistak kozott egesz normalisak vannak, bar kozuluk is rendesen valogatni kell, mert a bufeszakosok egy resze nagyon eletkeptelen.

2018. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!