Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Series of Unfortunate...

A Series of Unfortunate Events sorozatot érdemes megnézni, ha valaki látta a filmet?

Figyelt kérdés
Magyar címe A balszerencse áradása. Nagyon sokszor láttam a filmet anno, így nem lenne unalmas? Mutat újat?

2017. dec. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Szerettem a filmet is de ez jobban ki van dolgozva, a színészek is jók és mivel hosszabb mint a film (8x50 perc) ezáltal sokkal részletesebb is.
2017. dec. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a film az egyik kedvencem, de hasonló indok miatt csak tegnap kezdtem el megnézni. Az első epizód végénél elmondhatom, hogy nagyon tetszik, nagyon jók benne az elborult dark beszólások. Magyarul vagy angolul néznéd?
2017. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó, akkor elkezdem :)

Mert van magyarul is? Mindent eredeti nyelven nézek amúgy :D

2017. dec. 11. 05:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Anhliában élek, fogalmam sincs, hogy lefordították-e. Csak kívâncsi lettem volna a "bed" többesszáma "bed" részt hogy fordították volna le.
2017. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!