Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs sikerem az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sikerem az internetes ismerkedés során amikor a nők azt mondják hogy egyáltalán nem vagyok csúnya hanem átlagos?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:

1.) Mert tudnod kell eladnod magad... egy megnyerő fotó is kell, egy jó bemutatkozás, intelligens beszéd. A külső nem minden.


2.) Mert nem elégszenek meg az átlagossal.

2018. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem vagy f@$zagyerek, csak átlagos.
2018. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert a külső csak addig elég, amíg elkezdesz valakivel beszélgetni. Ha cringe meg előnytelen képeket teszel fel, még addig sem elég.


Lásd Tinder. Anno sokat voltam fenn, nyilván csak azt húztam jobbra, aki külsőre bejött. Mégsem találtam sokáig senkit, mert az általános színvonala a beszélgetéseknek olyan volt, hogy a falat is szívesebben bámulom. És megfeszülhettem, hogy jobb legyen, nem lett az, mert a drága nem tudott normálisan kommunikálni és el sem tudtam neki magyarázni, hogy mit értek ez alatt. Most ezzel mit csináljak. Egy ilyen tényleg csak a szexre jó, mert másra unalmas vagy fárasztó. Azt meg nem én leszek, aki megadja neki, mert retardokkal nem bújok ágyba sem.

2018. máj. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszak a fotóid. Tinderen nekem se volt sikerem, pedig élőben kezdeményeznek nálam néha lányok, volt már egyéjszakás kapcsolatom is, szóval olyan visszataszítóan ocsmány talán mégsem vagyok. :D
2018. máj. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert netes ismerkedésnél nem elég, hogy nem vagy csúnya, hiper-szuper-über-brutál jóképűnek kell lenned ahhoz, hogy egyáltalán visszaírjon neked valaki.
2018. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Élőben kell ismerkedni! Ne legyél lusta meg töketlen hozzá! De van egy rossz hírem! Az átlagos nem elég. Még vannak jobb pasik az adott nő környezetében addig az àtlagos szóba se fog jönni nála.
2018. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a neten nagyon átlag felettinek kell látszani, hogy kitűnjél valamivel a nyálcsorgató átlagos pasik tömegéből.
2022. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!