Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 8 év után újra szingli átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után újra szingli átlagos pasiként mennyire lesz könnyű az ismerkedés? 34F

Figyelt kérdés

Mit fogok tapasztalni, könnyen fog menni ugye?

Interneten inkább vagy élőben?

Viszonylag sok csinos szingli lány van?

2-3 hónap összejöhet egy normális csinos lány.


Igazságszerint viszonylag gyorsan szeretnék egy normális nőt, ugyanis nem bírom egyedül, 3hete vagyok szingli de már lelkileg kész vagyok


Magamról annyit hogy egy gyárban szerelek alkatrészeket össze, érettségivel rendelkezem, 171 cm magas vagyok és kis pocak befigyel de nagyon vékony vagyok egyébként. Kedves figyelmes odaadó vagyok.


2018. ápr. 4. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem azért vagy "kész", mert nem bírod egyedül, hanem mert ennyi idő alatt képtelenség kiheverni egy szakítást. Legalábbis remélem. A férfiakra nem igazán jellemző a kapcsolatfüggőség.
2018. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik. Ha van időd ismerkedni, megfelelő benyomást tudsz kelteni viszonylag rövid időn belül, és megfelelő körökben mozogsz, akkor könnyen megy. Ha nem, akkor nem.

Neten könnyebb találni olyat, aki számodra szimpatikus, de sokkal nehezebb tovább vinni. Élőben nehezebb "helyzetbe" kerülni, de itt nagyobb az esélye, hogy ha valakivel összeismerkedsz, akkor tovább is halad a dolog.

2018. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

A volt férjem kapcsolatfüggő, úgyhogy előfordul az olyan férfiaknál. 8 éves kapcsolatot kihevertél 3 hét alatt? Nekem a 3 éveset nem sikerült még 6 hónap alatt, pedig csak 2 évvel vagyok nálad idősebb. Látszik, hogy a férfiak másképp gondolkodnak.

A neten is próbálkozhatsz, de jól nézd meg és szűrj. De élőben egyszerűbb nyitottabb csajokat találni.

2018. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Fogjuk közben a kezed?
2018. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
3 hét és már új nő kell? Nagyon szerethetted a párod.
2018. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Már abszolút nem szerettem, többször kidobtam de csak jött, nem engedett el, de most végre lezárta úgy látom így tovább tudok lépni
2018. ápr. 4. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

3: "Látszik, hogy a férfiak másképp gondolkodnak."


Óhogyne, kérlek mesélj még! :))))


Én: 6 hónap alatt sikerült a mély depresszióból kijönni úgy, hogy 1.5 évig együtt voltunk és nem én voltam a hűtlen és X hónapig csak azon martam/kattogtam, hogy hol rontottam el és elveszítettem (wtf again, nem én csaltam!)

Ő: 1-2 hét után már kavart össze-vissza hallomásból tudom. :)


Erről ennyit. Általánosítás FTW!

Kettőnk között annyi a diffi, hogy én NEM gondolom azt minden nőről azt amit te minden férfiról. Ez nem nemiség kérdése, hanem EQ kérdése. :)

2018. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kérdés komoly: inkább békülj ki az exeddel.
2018. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1: Nekem csak fiú kapcsolatfüggő ismerőseim vannak.


Amúgy tényleg durva, hogy egy 8 éves kapcsolat után 3 hét múlva már más lányt szeretnél. :O

2018. ápr. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!