Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam lejjebb az igényeim a nők külseje terén hogy lehessen barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval én sem vagyok egy adonis, gazdag sem és jó szövegem sincs ennek ellenére fiatal, vékony, szép barátnőt szeretnék ami nagyon nehezen jön össze, míg már jónéhány barátnőm lehetett volna a ducibbak vagy csúnyácskábbak közül de egyszerűen ők nem vonzanak és nem is olyan szívesen mutatkoznék velük. Hogyan lehet ilyen téren lejjebb adni az igényeket?
2018. máj. 27. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Muhaha

Én nem tanácsolnám azt, h olyannal legyél akihez nem vonzódol, lehet ilyen tipus vagy, és sokat kell várnod.

Próbáld meg azt h a jóra fókuszálsz a nőkben.

2018. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

"Lejjebb adni" akkor lehetne, ha hajlandó lennél megismerni valakit, és esélyt adni magadnak arra, hogy megkedveld, mielőtt eldöntenéd, hogy neked ő márpedig nem kell.

Nekem "ducibb" lányként baromi megalázó lenne, ha szégyellne engem a párom az utcán, szóval megalkuvásból inkább össze se jöjj senkivel.

2018. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Nem magad miatt, de legyél annyira fair ezekkel a lányokkal, hogy nem hazudod a szemükbe, hogy szeretlek, tetszel nekem...
2018. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 peca1000 ***** válasza:
8%

Kezd azzal, hogy a SZÉP csajokat elfelejted, egyenlőre nem neked valók, mivel te sem vagy egy szép ember, és se dumád, se lóvéd.


Átlagos, vagy kicsit csúnyább csajokra keress rá, velük próbálkozz.


Hidd el, minél többet vagy egy ilyen lánnyal, megszokod a látványát, és egyre szebbnek fogod látni, ráadásul jobban is kötödni fogtok egymáshoz.


Saját tapasztalat, eddig bejött!

2018. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
pár évtizednyi magány és ácsingózás majd helyrezökkent. de akkor meg már minek?
2018. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem. Annyira sok az ilyen pasik száma, hogy az már az eget veri, annyian vágynak erre, nem te vagy az egyedüli, aki csinos lányokra hajt.

Valahogy összekéne csipkedd magad, mert rajtad kívül millió másik pasi (rondák is egyaránt) erre hajtanak, semmi különleges nincs az igényeidben.


Azt nem mondom, hogy add lejjebb az igényeidet, viszont azt igen, hogy legyen egy értékrended. Alakíts ki magadról egy pozitív képet, aztán ennek tükrében keress társat.


Szerinted hogyan kéne bárkinek is reagálnia arra, hogy így mutatkozol be: felsorolsz csupa negatívumokat. Tehát egy kétlábon járó szerencsétlenség vagy, aki semmi pozitívat nem talált magában idáig? Azzal még nem lenne baj, hogy nem vagy adonisz, de ha konkrétan semmi pozitívat nem tudsz magadról mondani, az már elég nagy gond.

2018. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát muci, mégis miért érné be bárki veled, aki csúnya is vagy, a lelked se szép, ha van egy csomó jóképű férfi, aki belsőre is rendben van? Érted, legalább gyökér ne lennél, ha már helyes nem vagy. De még az se.
2018. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne az igényed add lejjebb, növelj szintet :)
2018. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és még a Férfiak azt állítják, hogy ők elfogadóbbak....újabb bizonyíték, hogy NEM!
2018. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hetesen beszartam. :'D
2018. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!