Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Arról szeretnék kérdezni, hogy valaki tudja-e hogyan is kell sikeresen ismerkedni? Én próbálkoztam már élőben(leírhatatlanul nagy blamák voltak), interneten keresztül is de az inkább csak időpocsékolás volt, meg kb mindenhol ahol lehet, de semmi. Egész egyszerűen hiába szedem össze magam és próbálkozok, mindig csak átvernek vagy szóba se állnak velem. Már kezd nagyon frusztráló lenni. Tud valaki tippeket, hogyan lehetne ezen változtatni? Jó lenne ha végre lenne valaki, akivel ellehet menni moziba, sétálni, kirándulni, beszélgetni. Mindig egyedül már elég rossz. Remélem ti tudtok segíteni néhány jó ötlettel. Előre is köszönöm szépen :)


Ui: Sajna elég kevés a szabadidőm a munkám miatt, ami tudom, hogy elég nagy hátrány, de hátha ígyis van esélyem. 22/F



2018. máj. 28. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Utcán, villamoson, metrón, egyéb tömegközlekedési eszközön odalejtesz a csajhoz, és lazán megkérdezed:

-Szoszi van, more?


Melóhelyen meg csak ennyit:

-Mit keres egy ilyen klassz hely egy ilyen csaj körül, mint te?

2018. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, egyes, de ezzel az az 1 gond van, hogy buszsofőr vagyok, így nem nagyon van a munkahelyen női dolgozó és mivel kocsival járunk be hajnalok hajnalán, így a tömegközlekedési ismerkedés is ugrik.
2018. máj. 28. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha buszsofőr vagy, csak várd a privátokat. 😉
2018. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na figyelj csak, nem kerek a történet.

A buszsofőrökről nem lehet levakarni a csajokat, akár helyi, akár falujáró, akár távolsági busz.

Ha buszsofőr vagy, és így sem tudsz ismerkedni, akkor veled van a baj.

Üdv, egy kolléga!

(az első voltam)

2018. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, majd biztos felszedem a buszon 12-14 éveseket. Ugyanis, amíg tart az iskola, iskolajáratot viszek. Egész álló nap egy általános iksolához járok, azért ott nem igazán lehet csajozni. Maximum a kisgyerekes anyukákat, de mint írtam, nekem hosszabb kapcsolat kéne nem egy egyszeri menet.
2018. máj. 28. 10:08
 6/9 Ketseg2017 ***** válasza:

OOO te szegény, most sajnáljunk hogy jaj de kevés a szabadidő a munkád miatt? Picinyem, itt jóesetben mindenki minimum 8 órát dolgozik, sajnos a realitás mégtöbbet mutat, jómagam is bőven eltelik 9 és fél mire hazaérek és még házimunkákat is végzek :)

Én is veled egyidős vagyok, nem tudom mire ez a nagy rinya, mit fogsz csinálni ha családod lesz???? :D

2018. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
8 óra munka? 14 óra a legkevesebb, amit bent kell tölteni, de némelyik forda 21 órás :D A két kezem összetenném, ha csak 8-at kéne benn lenni :D
2018. máj. 29. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked vannak barátaid? Velük miket szoktatok csinálni?
2018. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mivel már ők sem a középsikolát koptatják így javarészt összeülünk valamelyikőnknél egy esti sörözésre, filmezésre, elmegyünk moziba, nyaranta ha ráérünk egy rövidebb nyaralás. Bár, ez sokszor nem fér bele, mert nem tudjuk összehozni a szabadságokat. Főleg, ugye úgy nehézked, hogy csak a pihenőim közepén mehetek el valahová este, mert 5-6 óra alvás nélkül nem tudok bemenni dolgozni.
2018. máj. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!