Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenképpen a férfi kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen a férfi kezdeményezzen ismerkedésnél? A nő maximum jeleket adjon?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan esetre gondolok, amikor két idegenről van szó.
2018. máj. 28. 17:22
1 2
 1/15 peca1000 ***** válasza:
38%
Igen.
2018. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem, eljött már az az idő amikor a nők is kezdeményezhetnek. Ne ragadjunk le a régi időknél, modern világban élünk ahol az egyenlőség egyre inkább előre tör. Miért ne lehetnénk ebben is egyenlők, bár a magyar köztudat, meg a gyakori világa az arra épül, hogy a férfi csináljon mindent a nők pedig ülnek a kis fenekükön és várják a sültgalambot, de ez nem egészséges.
2018. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki maga dönti el. Nálam általában működik ez a felállás, kezdeményezni csak akkor szoktam ha unatkozom vagy ki akarom magam próbálni, mennyire tetszem a máaiknak, vagy ha a másiknak ideje sem volt, hogy igazán észrevegyen vagy felfigyeljen rám.


De általában pont annyira a férfi lét része a szememben a kezdeményezés, mint amennyire a női lété a gondoskodás. Én attól (is) tartom őt férfiasnak, magamat meg emiatt (is) érzem igazán nőiesnek. Tehát eleve nem való hozzám, akit nekem kell felszednem

2018. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Kezdeményezhet a nő is, de akkor bele kell számolni, hogy vannak pasik, akiknek ez nagyon nem tetszik.
2018. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a jel adás is egyfajta kezdeményezés...
2018. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Általában a férfi szokott kezdeményezni, de te is segíthetsz neki ebben. :) Csak ügyesen, hogy ne tűnj túl ragadósnak.
2018. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Mondja meg valaki,hogy mi az a konkrét jel,amit annak lehet venni biztosra egy nőtől,és ezáltal odamehetsz hozzá kezdeményezni? Senki nem tudott még erre választ adni... Nem vagyunk gondolatolvasók.
2018. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Én még soha semmilyen jelet nem kaptam nőktől, vagy legalábbibis nem vettem észre, olyan diszkrét volt.
2018. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mivel emancipáció van, és az esetek nagytöbbségében a nő választ, így jó lenne, ha a nő kezdeményezne többet.
2018. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor működne, ha a nők nem élnének vissza a helyzetükkel: vagy olyan "jeleket" adnak, amit rajtuk kívül senki nem vesz észre, aztán lehordják a kiszemelt férfit, esetleg olyan félreérthetően viselkednek, hogy szimplán csak kihátrálnak végül, és persze azért is a másik lesz a hibás, vagy egyenesen kigúnyolják azt, aki kezdeményezni mer. Ez egy ilyen üzlet, mindkét félnek bele kell tennie a maga részét, és baromi nevetséges, amikor egyes kislányok (nem Nők) leszólják azt, aki mindezek után inkább nem kezdeményez már.
2018. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!