Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után tényleg szakítsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után tényleg szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen történt ez az eset. A múlthéten az egyik nap egy kicsit hamarabb értem haza a munkából és nagyon meglepődtem, hogy a barátnőm nem volt otthon. A nappaliban találtam egy levelet amiben leírta, hogy már nem azt érzi amit régen és inkább elhagyott. Nem akartam elhinni de láttam, hogy a ruhái sem voltak a szekrényben. Persze én rögtön elsírtam magamat és próbáltam hívni telefonon de nem vette fel. Végül hazajött és nevetve mondta nekem, hogy most megvicceltelek. Nagyot csalódtam benne hiszen már szerettem volna eljegyzni de nagyon megingott benne a bizalmam mert akit szeretek azzal nem teszek ilyen dolgot. Azóta nem tudok úgy rá nézni mint azelőtt pedig nagyon sokszor bocsánatot kért.


26/F



2018. máj. 28. 19:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez vicces? Küld el otthonról,majd másnap hívd fel,hogy na vicces volt?
2018. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szakítanék. Ilyesmivel nem viccelünk.
2018. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Erről a sztoriról az jutott az eszembe, amikor a magukat viccesnek tartó szülők a gyereküknek karácsonyra egy kiló hagymát adnak, aztán nagyon jól szórakoznak azon, hogy mennyire kiakad a csemetéjük. Számomra ez a típusú poénkodás az érzelmi intelligencia nagyfokú hiányát mutatja. Nem csodálom, hogy megváltozott vele a kapcsolatod.
2018. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Fish1 ***** válasza:
100%

És mit mondott, ez mire volt jó neki?

Ha részedről a bizalom odalett, akkor lehet, hogy nem sok értelme van folytatni. Ha túl tudsz lépni rajta, akkor talán. De mire a bizalmat visszaépíti, nem 2 perc lesz.

2018. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, hogy felmerül benned a szakítás. Neked kell tudni, hogy esetleg meg tudod-e bocsátani neki és túl tudsz-e ezen lépni.


Én jó eséllyel nem tudnék túllépni.

2018. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Úgy érezte, hogy nem szeretem eléggé. Pedig ez nem így van.


A bizalmam megingott felé és ennek a kapcsolatnak egyenlőre nem jósolok nagy jövőt.

2018. máj. 28. 20:21
 7/43 anonim ***** válasza:
44%
Ezért hülyeség szakítani.Ezek szerint tesztelni akart,mert nem érzi hogy szereted,te is ludas lehetsz valamiben.
2018. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem beszéli meg velem? Miért kell ilyeneket csinálni, mire jó ez?
2018. máj. 28. 20:25
 9/43 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az már nem elfogadható, ha az egyik fél tesztelgeti a másikat..
2018. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Fish1 ***** válasza:
100%
Sejtettem, hogy valami ilyesmit akart kideríteni ezzel. Ettől még elég gyerekes gondolkodásra vall ez a viselkedés, és abba szerintem egyáltalán nem gondolt bele, hogy ezzel lelkileg árt neked. Fordított esetben szerintem ő is kiakadt volna.
2018. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!