Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jóképű vagy a tehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű vagy a tehetős fiúknak megy jobban a csajozás és utóbbiak a gyakorlatban hogy csajoznak be?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Villogtatják a menő cuccaikat, emellett vesznek egy rakat ajándékot a csajnak. A gyakorlatban ennyivel már be lehet csajozni.
2018. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az előbbieknek jobban megy. Utóbbinál a menő cucc villogtatás nem sokat ér, azt már tudjuk, hogy lehet kölcsön meg lehet kirakat is. Az ajándékoknak meg a meghívásoknak mindenki örül. Én is imádok ajándékot kapni. Bár kétlem, hogy ettől tetszene egy férfi, de ha már jó külseje és jó dumája nincs, tud előnyös lenni.
2018. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Menő cucc ? Igenyes oltozkodes szerintem nem meno .. de ha gombos telod van az mar igen!
2018. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És mely értéktárgyak tetszenek a legjobban a csajoknak általában? Meg ha meghívod őket italra, vagy veszel nekik ajándékot akkor is lelépnek ha nem nézel ki jól, nem?
2018. máj. 28. 21:12
 5/23 anonim ***** válasza:
Hat szerintem , italt is tobbnyire vonzo szemelytol fogadnak el , legalabb is szamukra.. most ha egy 100 kilos izmos báktáló hivna meg akar egy uveg whiskyre szerinted elfogadna ? Nem!
2018. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nyilván ha egy ritka drága autót mutatsz, akkor azért nem lépnek le, de azon kívül még miket amik nem méregdrágák lehet villantani amikre buknak a csajok, meg milyen ajándékokra nem lépnek le?
2018. máj. 28. 21:17
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezeknek a fasziknak a pénzüktől van önbizalmuk...
2018. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az ital lófax. Arra meghív a helyes is, mert alap az első randin a legtöbb férfinek. Sőt, sokan a sokadik randin is szívesen fizetnek.


Minimum vacsi, vagy ha olyan helyre viszed, ahova nem tudna menni nélküled. Pl idővel külföld (nem elsőre, annyira senki sem hülye, hogy kimenjen egy idegennel), vagy puccos helyek. Ékszer, esetleg ruhák, amiket "látni akarsz rajta", vagy megsétáltatod a városban, nézegettek pár kirakatot és amire épp azt mondja, hogy de szép vagy de jópofa. Meg ilyenek.


Aki nőt akar venni, az szerintem készítsen be legalább egy húszast, nem volmi 1500-as koktélt célozzon meg, mert az lószar. Arra meghív egy jóképű is, bármelyik buliban.

2018. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy nagyvárosban ha szembejön egy férfi meg egy nő, akkor ha a férfi nem szépfiú a nő mikor nézi meg mégis, ha van egy nagy aranylánc a nyakában?
2018. máj. 28. 21:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korban inkább a jóképű, 30 éves kor felett pedig a gazdagabb.
2018. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!