Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Elég könnyedén megy a csajozás,simán leszólítok bármilyen lányt és meg is adják az elérhetőségüket.Általában a randik is nagyon jól sikerülnek.A lányok jelenlétében "megváltozom".Más srácok is állandóan kérdezik,hogy mit teszek,hogy nekem ez olyan könnyen megy.Hát nem tudom....a probléma az,hogy én ezt nem tudom elhinni.Kb nulla önbizalmam van,tele vagyok kissebbségi komplexusokkal stb...de ezt a lányom nem veszik észre ha velük vagyok.És ilyenkor amikor egyedül vagyok ezen parázok,hogy mikor jönnek már rá,hogy egy lúzer vagyok.Hogy fogadjam el magam?

2018. máj. 27. 22:51
 1/1 anonim válasza:

Hasonlóan küzdök kisebbségi komplexussal és önbizalomhiánnyal. A tapasztalat azt mutatja, hogy nem kellene, mivel volt hosszú évekig tartó kapcsolatom is, de a tapasztalat azt is mutatja, hogy ha nem fogadod el magad, a párodat sem fogod egy idő után de nem miatta, hanem magad miatt. Ha te azt gondolod magadról, hogy egy lúzer vagy, akkor egy idő után a lányok is érezni fogják ezt. Szerintem a legjobb megoldás, ha elfogadod azt, hogy tudsz adni a nőknek valamit és ezt ők értékelik. A legnehezebb persze ami nekem is, hogy ezt a tényt belássam és elfogadjam azt ami van, vagy ha nem fogadod el, változtass rajta. Ha nem változtatsz a gondolkodásodon, a hozzáállásodon vagy a körülményeiden, ez jobb magától nem lesz. Ezt magamon tapasztalom és szerintem nem biztos, hogy egyénfüggő. Végtelenül sablonos én rengetegszer megkaptam: "fejben dől el".


Egyébként még annyit gondolj át, mi az ami a kisebbségi komplexust okozza. Ez tuti hogy külsőség, vagy ha azt érzed, hogy te tuti nem felelsz meg a lányoknak, mert nem vagy olyan szép, nem akkora a szerszámod, nincs izmos tested, amikről azt gondolod hogy a nőknek számít. Ja számít, de ha ezeken úgyse tudni változtatni, akkor nincs más hátra, mint a gondolkodásmódod átformálni.

Igazából sz#rd le hogy mit gondolnak rólad és próbáld jól érezni magad. Zárd ki azokat a scenariokat, amelyek egy jovobeli még meg sem tortent esemenyen való agyalásból erednek, történetesen hogy "mikor jönnek rá, hogy lúzer vagyok". Kit érdekel? kérdezd meg, hogy számít-e akár 1 év múlva, hogy azon agyaltál lúzer vagy-e és hogy mikor jönnek rá :D. Ez a vélemény szubjektív, kérdezz meg körülötted lévőket barátokat ugyanerről, de inkább idősebbeket.

2018. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!