Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na most ilyenkor mi az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ilyenkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Az miért van hogy itteni nőknek elküldtem a képemet privátban azt írták vissza, hogy átlagos vagyok nincs velem gond meg szép kifejező szemeim vannak, viszont amikor feltöltöttem ugyanezt a képet kiváncsiságból a Photofeeler.com-ra ott szarrá dislikeolták. Most akkor kinek higgyek? Mi az igazság?

2018. máj. 28. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez az “átlagos vagy nincs veled gond” egy jó duma arra, hogy ha a világon egyedüli férfi lennél se jönnének össze veled.
2018. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Mutasd a fejed
2018. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%

Egyedül fogsz meghalni.


Talán ha "szerencséd" (bvahaha) van összejöhetsz valami foghíjas, nagyon szegény, csúnya nővel.


De azt inkább nem, gondolom én.

2018. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
A nincs veled gond szöveg azt jelenti, hogy nem tetszel nekik, de félnek megmondani. Én is jó sokszor megkaptam, szóval átlátok rajta. :D
2018. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

1. "Az igazság odaát van!"

2. Nekem nem küldtél képet.

3. Egyéni ízlés, tehát lehet, hogy akiknek elküldted, azoknak pont tetszettél.

4. Vagy az is lehet, hogy olyan nőknek küldted el a képedet, akik inkább jó szándékból hazudtak neked, csak hogy ne bántsanak meg.

2018. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fish1 ***** válasza:
96%

Juli azt mondja, hogy bejössz neki, mert bejössz neki.

Piri azt mondja, hogy nem jössz be neki, mert nem jössz be neki.

Melyiküknek van igaza?

Szerintem a saját szemszögükből és saját ízlésük szerint mindkettőnek.

2018. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

#6


A gond akkor van amikor mindkettő azt mondja rád, hogy nem. Sőt mindenki más is a világon.

2018. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Az álszenteknek és képmutatóknak :D :


Ha nekem valaki tetszik, akkor azt mondom, hogy jól nézel ki, nem azt, hogy nincs veled semmi gond.

2018. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Én is mondtam már olyanra, hogy tök édes arca van, amire a barátnőim felvont szemöldökkel mormogták, hogy hát oké. És össze akartak boronálni olyannal, akire ránéztem és a hideg futkosott a hátamon tőle, pedig amúgy jófej volt, de jézusom, nagyon taszított benne valami.


Az igazság az, hogy mindenkinek más tetszik. És vannak emberek, akiknek semleges vagy, vannak emberek, akiknek tetszel és biztos vannak, akiknek nagyon nem. És vannak emberek, akiknek nem az az ízlése, ami a nagy átlagnak, vagy egy másik korosztálynak stb.


Btw, én még nem láttam.

2018. máj. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
Ó, ne agyalj ezen. Ezt már én is megkaptam jó néhányszor. Egy idő után megszokod és nem éled bele magad előre semmibe.
2018. máj. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!