Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácok, férfiak azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok, férfiak azt mondják, udvarlással manapság semmire sem lehet menni a nőknél, a nők viszont azt, hogy manapság már nem tudnak/akarnak udvarolni a pasik, pedig minden nő erre vágyik. Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Itt csak szimplán arról lehet szó, hogy nem megfelelő párok akadtak össze? Vagy miért mondja egyre több férfi, hogy az udvarlás egy idejétmúlt, haszontalan dolog? A nők pedig azt szajkózzák egyre gyakrabban, hogy eltűnt a romantika, a pasik nem udvarolnak, mindent azonnal akarnak. Olyan, mintha elbeszélnének egymás mellett, nem?


Mégis mi okozhatja, hogy ennyire nincs sejtésünk se arról, mi kell a másik nemnek? Mit gondoltok erről? Olyan, mintha egyre csak nőne a két nem között tátongó, már amúgy is óriási szakadék...



2017. dec. 30. 10:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy nem udvarlas az elso randin fel ora mulva letapizni a masikat.

Amugy meg nincs olyan szakadek, csak olyanok randiznak, akik semmit nem tudnak a masikrol, mert keptelenek elotte kicsit beszelgetni, megismerni egymast

2017. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenki másképp gondolja. Vannak nők akik igénylik, van akik nem. És férfiaknál is. A szerencsés az, ha két hasonló igényű ember akad össze.

Magyarán, rossz emberek találkoznak egymással és felületes ismerkedés után panaszkodik csak mindenki.

2017. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem ugyanazt érti a két nem udvarlás alatt. Sokszor az, amit a férfi udvarlásnak gondol, nekünk bunkó nyomulásnak tűnik. "Én udvaroltam! Meghívtam egy sörre! Mondtam neki, hogy jó a segge. Egyszer azt is, hogy szép a ruhája."..stb A nő meg fehér lovon rózsát vár, ami szintén kivitelezhetetlen, de az az igazi udvarlás mert azt olvasták a tündérmesékben. Azt gondolom nem kellene elvárásokat támasztani, nem kellene mesékben élni és megfelelést keresni. Az ember ha vonzódik valakihez adja önmagát, ne játszmázzon, hogy most ezt illik, meg azt olvastam a neten. Ha működik a kémia, illenek egymáshoz egy kávéra invitálás is elég vagy annyi se, ha a férfi nem olyan típus, ha meg nincs köztük semmi vonzalom, érdeklődés, akkor meg a csillagot is le lehet hozni az sem lesz elég.
2017. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

ezzel nem értek egyet. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a mai fiatalok mindent rögtön akarnak, nemtől függetlenül.

Maga az udvarlás ma már más, mint régen volt, megváltoztak a szituációk és nem mindenki tudja ezt követni, ezért ellentétes az udvarlás módja meg a fogadó fél igénye. Magára a romantikára szükség van ma is, csak a nők már ma nagyon válogathatnak, így csökken az esély és a sok elutasítás kicsit lerombolja az önbizalmat.

2017. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Régebben nehezebb volt más érdeklődésü személlyel találkozni.

Mondjuk egy csak könyvtárba járó lány sosem ismerkedett egy folyton bulizni járó sráccal. Mert nem találkoztak. Most viszont online bárkivel megismerkedhetsz. Bárkivel találhatsz közös témát, aztán csak élőben derül ki, h mennyire mások vagytok...

2017. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Akik tudnak valójában udvarolni,őket lekoppintják a nők általában,mert nem születtek elég jóképűnek, és ezáltal a nőknek nem is kellenek.

Akik pedig nem udvarolnak egyáltalán,mert jóképűek,ők már megszokták,hogy semmi extrát nem kell tenni egy nőért,úgyis van mindig pár,akinél bejön ez a taktika is,és erőbefektetés nélkül is sikerül nekik minden.

Na a nők az utóbbiakat tekintik kizárólag férfinak,így hát nem csoda...

2017. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Hülye itt már mindenki.
2017. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Lazy Lover ***** válasza:
12%
Nincs ra igeny a nok elvarnak de csak a helyes magas pasiktol az udvarlast
2017. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%
Csak a helyes magas pasiktol varjak el = nem volt meg soha nőm
2017. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Odáig vagyok az udvarlásért. Tényleg nagyon becsülöm a helyénvaló (!) kis figyelmes gesztusokat, aranyosságokat. De... Nálam eddig udvarlás címszó alatt a férfiak többsége csak akaratoskodni tudott meg nyomulni. Vagy csinált valami művi romantikás vackot és azt várta, hogy majd utána térdelek is le, meg ha már meghívott egy kávéra, bejuthat a bugyimba is az asztal alatt (ki nem állhatom az ilyen látszat-jófiúkat, akik csak valamiért tudnak kedvesek lenni és ha nem kapják meg, erőszakoskodnak), vagy maga az erőszakos melltapizós csók volt neki az udvarlás, miután kirángatott a Lánchídra, mert az romi és elvégre is a gyertyafénynél zajló nemi erőszak sem számít erőszaknak (de, igen). Vagy pedig megszállott módjára írt napi 30 üzenetet, aminek a fele szerelmi vallomás és két randi után úgy ki akart sajátítani és a nyakamon lógva untyulimuntyulizni, hogy besokalltam a "szeretetétől". Udvarolni nem így kell... Ez szerintem egy nőnek sem hízelgő, akinek igen, azzal baj van.
2017. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!