Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel vagy pasival akinek egy nagy db le van törve a szemfogából, de egyébként teljesen egészségesek a fogai?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyannal is összejöttem akinek a mellső két foga ki volt verve...
2018. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellső fog??? Az meg mi??? :D
2018. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy valóban ennyire csak a külsőségek számítsanak az embereknek.

Kizárt.

2018. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Össze, ez sérülés, ettől még lehet szájhigéniája, ami már fontosabb.
2018. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, kit kérdezel. Egy 10/10-es külsejű emberke lehet nem fog, de egy átlagos vagy csúnyácska nem válogathat ennyire.
2018. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mennyi idő lenne megcsináltatni?
2018. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy akinek letörik a foga, az miért nem csináltatja meg. Nem egyszerűbb időpontot kérni a fogorvostól és megcsináltatni? És akkor az illetőnek sem kell azon szorongania, hogy mennyire zavarja a foga látványa a külvilágot. Nem utolsósorban egy ép fogsornak nemcsak esztétikai funkciója van, hanem az étkezésben is szerepe van, tehát nem értem, hogy nincs valakinek igénye arra, hogy megcsináltassa.
2018. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ilyen esetben én sem értem, miért nem csináltatják meg. Ez csak lustaság. Nekem pl rés van a fogaim között, de mivel többszázezer egy fogszabályzó, gyűjtenem kell rá. De egy letört fogat bármikor megcsinálnak.
2018. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyénként igen, letört fogat még az sztk-s rendelőkben is megcsinálnak. Nekem is egyszer letört egy darab a fogamból sport közben és az első fogorvos megcsinálta olyan szépen, meg sem mondanád, hogy valaha letört.
2018. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szintén letört fogam sztk-ba vissza csinálták 15 perc alatt.


Egyébként nem hinném, hogy bárkinek is túl nagy gondot jelentene ez, de úgy néz ki, hogy a te önbizalmadat eléggé rombolja ami viszont már zavaró. Természetesen, ha magad miatt tetted fel a kérdést.

2018. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!