Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti összejönnétek egy ilyen fiatal férfival?

Figyelt kérdés
Akinek a külseje pontosabban az alakja nem az az adonisz azaz van rajta felesleg,kicsi pocak de ettől függetlenül férfias a testtartása illetve a sugárzása is és belsőleg elég érett,érdekes témákat tud boncolni,minden témához tud valamit hozzászólni és bölcs is a korához képest és nagyon jó beszélgetőpartner,hallgatóság,tanácsadó illetve kapcsolatban is odaadó. (leginkább 19-24 éves lányok/nők válaszát várom.) 21/F

2018. máj. 11. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom is ilyen. Szóval ne aggódj, biztosan te is találsz magadnak partnert.


Bár ezen az oldalon a kicsi pocak miatt az lesz az általános vélemény, hogy majd az jár veled, akinek csak te jutsz. (Azt nem fogják nézni, hogy az összkép jó.) Felejtsd el. Nem minden nőt izgat ám a tökéletes kockahas, van, akinek más értékek is léteznek. Például azok, amiket ide leírtál.


22/N

2018. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális véleményed. :) persze tudom hogy aki normális nő,érett gondolkodású annak az utolsó lesz az alak amit néz mert a belső megszépíti a külsőt. Annyit még hozzá tennék hogy amiket leírtam magamról NEM EGOIZMUS. csak tisztában vagyok az értékeimmel. (mielőtt kötekedne akárki is.)
2018. máj. 11. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
21 es vagy es azt mondod magadra hogy bolcs? ez komoly? rohadt bolcs lehetsz
2018. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz jutott az eszembe, mint amit a #3-as írt. A környezetemben mondták már rám páran, hogy bölcs vagyok, de kb. kiröhögtem őket és nem lenne képem azt mondani, hogy fiatal srácként bölcs vagyok.

Szerintem jóval túlbecsülöd magad belső terén és egyszerűen egy átlagos srác vagy.

2018. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A bölcs alatt nem kell azt gondolni hogy azt gondolom magamról hogy én vagyok az isten. Sok mindent nem éltem még meg nincs annyi tapasztalatom mint egy felnőtt 40 éves embernek de már jóval érettebben és előreláthatóbban tudok gondolkodni mint egyes nálam idősebb emberek. Annyira nagy baj hogy tisztában vagyok az értékeimmel? nem értékelem túl magam tudom hogy sok hibám van elfogadom illetve javítok rajta de ennyi jogom legyen már hogy tudjam a saját magammal kapcsolatos dolgokat és amit előnynek tartok magammal szemben. Téma lezárva nem ez volt a kérdésem hogy belém kössetek.
2018. máj. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!