Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek a lányoktól, van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól, van rá valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés
Megszólítani de sokszor rájuk nézni sem merek. Esetleg forduljak pszichológushoz?

2018. máj. 30. 11:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Vagy pszichológus, vagy gyakorolsz és racionalizálod a helyzetet. Mi történhet most komolyan? A legrosszabb az az, hogy visszautasít, vagy leüvölt, de utóbbi ritka. Ha az utóbbi gondolatával meg tudsz barátkozni és el tudod érni, hogy elfogadd lelkileg, ha ez megtörténik veled, nem fogsz félni.
2018. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Költözz valamelyik tibeti buddhista kolostorba, ott ritkán fordulnak meg.
2018. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Több legyet egy csapásra módszer: iratkozz be valamilyen önismereti és / vagy pszichodráma tanfolyamra.
2018. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Van. Megembereled magad és szembeszállsz a félelmeiddel. Két csoport van. Akik félnek, de szembenéznek a félelmeikkel, és akik félnek, de nem mernek lépni, és feltesznek ide egy kérdést ezzel kapcsolatban.
2018. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Ha ronda vagy,alacsony, mackós akkor okkal félsz.
2018. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azt,hogy ronda vagyok-e azt nem tudom,alacsony nem lehetek mert 190 cm magas vagyok és mackós sem vagyok mert sportolok.
2018. máj. 30. 11:46
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

De cuki vagy, nem kell félni. :)

A legrosszabb ami történhet, hogy sikerül belefutnod 1-2 bunkóba, de ha nem válogatás nélkül szólítasz le mindenkit, akkor ennek sincs sok esélye. Le kell győznöd a félelmeidet, máshogy nem megy. Akár szakember segítségével, ha úgy érzed.

2018. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Számomra elérhetetlennek tűnnek a lányok. A saját szememben csúnyának tartom magamat és ezért is félek tőlük.
2018. máj. 30. 12:04
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

"Megszólítani de sokszor rájuk nézni sem merek."

Ne már. Ők is csak emberek.


Oké, hogy csúnyának tartod magad, de férfiakkal mersz beszélgetni, haverkodni?


22/N

2018. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Velük is nehezen.
2018. máj. 30. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!