Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon szeretném hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon szeretném hogy észrevegyen egy fiú. Bejelölni, üzenetet küldeni nem szeretnék neki. Képeit nem tudom kedvelni, mert nem vagyunk ismerősök. Létezik valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Telepátia
2017. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nincs. Muszáj lesz felnőni.
2017. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Email címe ha fent van az is jó lehet
2017. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

zászlólengetés?

rezesbanda az ablaka alatt?

füstjelek?


Ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória. Azok alapján, amit és ahogy a kérdésedben írsz, meg kell kérdezzelek, elmúltál 13 éves?

2017. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bökd meg!
2017. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelöld be, max. nem jön rá reakció, és idővel majd szépen elfelejted. Úgyis csak az idealizált képe vonz - mégis mi más vonzana ismeretség híján?
2017. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelöld be. Én instán keresztül jöttem össze a párommal, igaz elsőnek ő kezdett el követni, de utána én lájkoltam be a képét, sőt én is írtam rá. Januárban lesz egy éve hogy együtt vagyunk.
2017. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis milyen megoldás létezne? Ami van, arra te hercegnősködés miatt nem vagy hajlandó. Akkor annyira nem is fontos, hogy megismerhesd.
2017. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kérdező arra vár, hogy a pasi majd meglátja ott valahol oldalt, megtetszik neki, bejelöli, ráír, összejönnek és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. :D
2017. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Létezik:

1) ráírsz, felveszed ismerősnek (képeit bejelölni kevés)

2) elfelejted

3) vársz, hogy majd ő rád ír

2017. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!