Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen önbizalomhiányos férfinek, miért tanácsolják, hogy olyan nőnél próbálkozzon, akitől undorodik?

Figyelt kérdés

Holott, minden hölgynek van elképzelése, a leendő párjáról és azt is le tudják szűrni, hogy csak azért próbálkozik a fent leírt férfi, hogy legyen valakije még ha undorodik is tőle.

Már, ha az önbizalomhiányos férfi ereje fölött merne lépni, és próbálkozna a fent leírt hölgyeknél. Közben, hogy ki a szép, ki a csúnya az változó.



2018. jún. 1. 08:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fogadnám el egy nő tanácsát ahelyett, hogy hallgassak egy kamugépre aki csak k_rni akar. A nagydumás "12 nőm volt, egy nap 3 is" szájkaratés PUA "istencsászárokra".... Ha a személyiségeddel összeegyeztethetetlen ez a macsóblabla, mint pl nekem is az.... Akkor úgysem fogod tudni megfogadni a bármilyen tanácsot is. Én azt tanácsolom viselkedj úgy ahogyan neked a saját morális értékrendednek az megfelel. Én csak olyan nőkkel próbálkozom, akikben tetszik valami. Akár a stílusa, a humora... valami. Olyannal soha akitől undorodnék. (31/F)
2018. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!