Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi szemszögből nézve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemszögből nézve mennyire előny vagy hátrány, ha egy nő önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Mert jó oldalként szokták említeni, hogy emiatt lehet őt pátyolgatni, terelgetni, ápolni a lelkét, felébreszti a férfiakban a védelmező ösztönt - és az ügyesebb, rafkósabb pasik ily módon a nő szívéhez is közel kerülhetnek.


Viszont ha egy nőnek nincs önbizalma, akkor nincs tudatában a nőiességének, a vonzerejének, annak, hogy őt bárki is akarhatja, kívánhatja. És ez a kisugárzására is hatással lesz, ami pedig a férfiaknak taszító lehet. A nő pontosan ezek miatt az ismerkedéstől is elzárkózik, kerüli a férfiakat, falat épít maga köré. Viszont aki ezt képes lerombolni, annál életbe lép a fenti bekezdés, mint esetleges hódítási lehetőség.


Mit gondoltok erről? Vagy az önbizalomhiány nemtől függetlenül hátrány?



2018. febr. 1. 17:51
1 2 3
 1/22 Modeler ***** válasza:
4%
Miért lenne előnyös? Ez egy negatív tulajdonság, főleg ha nem csak azért "önbizalom hiányos" mert szereti ha pátyolgatják. Másrészt meg szerintem hosszú távon zavaró, ha meg pszichés akkor gátló hatású.
2018. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
A pszichopaták szeretik. Magukhoz édesgetnek és mégjobban lehúzzák, hogy függj tőlük.
2018. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A férfiakból ez nem vált ki "babusgató-ösztönt"? Ha kiszagolják, hogy egy nő önbizalomhiányos, akkor nem érezik úgy, hogy a lelke sérülékeny és majd ők meggyógyítják? Mert ez támpontot, kezdő löketet adhat egy ismerkedésnek.
2018. febr. 1. 18:00
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Nézd, én úgy gondolom, az az ember, aki nem kattos, olyan párt választ, aki nincs rászorulva. Sem érzelmileg, sem sehogy. Az önbizalomhiányos nem olyan.
2018. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sok pasi azt is ki szokta használni, ha egy nőt szomorúnak, letörtnek látnak. "Majd én megvigasztalom, az én vállamon nyugodtan kisírhatja magát." - gondolják. Amit én kérdeztem, tulajdonképpenn annak is ilyesmi a pszichológiája: a nőnél gyenge pontot keresni, amit aztán a saját előnyükre fordítanak.
2018. febr. 1. 18:03
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

"Sok pasi azt is ki szokta használni, ha egy nőt szomorúnak, letörtnek látnak. "Majd én megvigasztalom, az én vállamon nyugodtan kisírhatja magát.""


Nem az apja akar lenni, hanem jól megdugni.


Egyébként meg nyilván nem előny, hogy egy jó szex helyett műsorozni kell, hogy nem vagy csúnya, szép vagy, okos vagy, stb...

2018. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Nem akarok semmit az előnyömre fordítani.Ha valaki fontos nekem az fontos az önbizalma,vagy önbizalomhiányával együtt.

Igyekeznék építeni az önbizalmát de hosszútávon nagyon frusztráló lenne számomra ha az önértékelési problémái nem enyhülnének,pláne ha még velem szemben is megmutatkozna ez a mindennapokban.

2018. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Hány férfitól hallottad mégis ezt a b...romságot, hogy előny egy negatív tulajdonság?


Az önbizalomhiány hatalmas önértékelési problémából származik. Az önbizalomhiányból következik az örökös féltékenykedés, a bizalmatlanság a másik felé, az ellenőrizgetés, plusz az, hogy ő soha nem fogja elhinni, hogy a másiknak elég jó, ezért a másik, ameddig bírja bizonygatnia kell, hogy az önbizalomhiányos elhiggye, hogy neki csak ő kell.


Szóval, akkor ezek szerint ez annyira jó dolog?

Bizonygatni a másiknak, hogy valójában őt szeretik és nemcsak megelégednek vele, mert nem volt jobb?


Azok a csajok meg eléggé buták, akik azt várják, hogy a pasik majd megoldják helyettük a saját lelki problémájukat. Lusták önismerettel foglalkozni és emiatt mindent hárítanak. Pedig csak saját maguknak ártanak és saját magukat köpik szembe a viselkedésükkel.

2018. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#6 "Nem az apja akar lenni, hanem jól megdugni."


Pont ez az, hogy ehhez talál egy fogódzót. Ha ügyesen űzi a vigasztaló, támaszt nyújtó férfi szerepet, közel kerülhet a nő lelkéhez, aztán a dolog akár az ágyban is végződhet.

2018. febr. 1. 18:27
 10/22 anonim ***** válasza:
8%

Jézusom,aki így gondolkodik annak tényleg durván önértékelési problémáid vannak.

Nyugalom,hamarabb fog az illető elüldözni mindenkit akinek fontos lenne mintsem,hogy intim viszonyba kerülnének!

2018. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!